חפש באתר
העלמת צלוליט שאלות ותשובות
 

העלמת צלוליט שאלות ותשובות

שאלה: מהו בכלל צלוליט?

תשובה: ובכן תופעה זו היא למעשה כישלון של הגוף בסילוק ופינוי שומנים מאזורים שונים אשר יוצרים את המראה הגבשושי של הצלוליט, תופעה זו יכולה לצוץ אצל שני המינים אך נפוצה בעיקר אצל נשים.

שאלה:האם יש טיפול מתאים להעלמת תופעה זו?

תשובה: כן, יש כמה טיפולים אסתטיים אשר יכולים להעניק לכם מענה לבעיה אסתטית זו והם:

  • מיזותרפיה- בטיפול זה יזריק הרופא אל האזור הבעייתי חומר מיוחד על בסיס מרכיבים טבעיים שמטרתו היא להמיס ולפרק את שאריות השומן באזור ולהעלימם. למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד מיזותרפיה!
  •  עיסוי לימפיטי- טיפול זה מעלים את סימני הצלוליט על ידי עיסוי חזק באזור הבעייתי אשר גורם לשומן להתפרק ולהתמוסס אל תוך הגוף, למידע נוסך אודות עיסוי זה היכנסו לעמוד עיסוי לימפיטי!
  •   טיפול המסת שומן- טיפול בצלוליט באמצעות המסת שומן היא אולי הדרך היעילה והטובה ביותר להתמודד עם תופעה זומכיוון כי היא מעניקה עמידות גבוה יותר לטיפול למשך הזמן, טיפול זה למעשה ממסי את השומן באזור וגורם לו להתפרק אל תוך הגוף שם מערכות הלימפה דואגות לפנות אותו החוצה דרך ההפרשות, לאחר שהשומן הומס זרימת הדם והחמצן לאזור משתפרת ובכך הופכת את העור לאלסטי וחלק שוב, למידע אודות טיפול זה היכנסו לעמוד המסת שומן!
  •  טיפול בוואקום- מכשיר זה יוצר וואקום על האזור הבעייתי ומשפר בכך את זרימת הדם ופירוק הצלוליט, למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד טיפול בצלוליט באמצעות וואקום!

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

שאלה: האם הצלוליט חוזר לאחר הטיפולים?

תשובה: בחלק מהטיפולים יש צורך לחזור על ההליך אחת לכמה שבועות בכדי לשמר את התוצאות הסופיות שלו, בכל אופן שמירה על תזונה נכונה ופעילות גופנית אמורים לסייע גם כן ולמנוע מהתופעה לחזור שנית.

שאלה: מהם האזורים שבדרך כלל בהם מופיע הצלוליט?

תשובה: ובכן סימני הצלוליט לרוב מופיעים באזורים אלו: אזור הישבן, השוק האחורית, אזור הירכיים, היד האחורית, אלו הם האזורים הנפוצים ביותר תופעה זו אך אין זה אומר כי סימנים אלו לא יכולים להופיע במקומות נוספים בגוף.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול בצלוליט!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול בצלוליט!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט