חפש באתר
פילינג שטחי לשחרור של שיער כלוא
 

פילינג שטחי לשחרור של שיער כלוא

טיפול פילינג שטחי הוא אחד הטיפולים הנפוצים ביותר לחידושו של העור ולהצערתו, הטיפול מסיר אך ורק את השכבות הראשונות של העור בכדי להעלים בדרך כלל קמטוטים קטנים שהופיעו, סדקים קטנים, כתמי עור שיושבים בצורה שטחית על פני העור ולעיתים גם בכדי לשחרר שיער כלוא אשר עלול ליצור זיהום תת עורי.

בעמוד זה נסביר ונרחיב על שחרור השיער הכלוא באמצעות פילינג שטחי ונביא בפניכם מידע כגון: מהו בכלל שיער כלוא וכיצד טיפול הפילינג מחלץ אותו החוצה, איזה שיטת פילינג היא הכי נפוצה לביצוע הטיפול השטחי ועוד… כמו כן תוכלו גם לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול פילינג שטחי באחת ממרפאות האסתטיקה הקרובות לביתכם אשר עבדות עמנו, כל שעליכם לעשות זה להשאיר את הפרטים שלכם כאן בעמוד.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהו בכלל שיער כלוא וכיצד הפילינג השטחי מסייע לחלצו?

ובכן שיער כלוא הינו שיער אשר צמח מתחת לשכבות העור ואיננו פורץ החוצה, שיער זה עלול ליצור מצב של זיהום תת עורי מלווה בכאבים, נפיחות, אדמומיות ואף מוגלה, תופעה זו יכולה להתרחש בכל אזור בגוף אך בדרך כלל היא מופיעה באזורים שנהוג לגלח אותם.

לרוב תופעה זו תצוץ בצורה נקודתית כאשר שערה אחת או שתיים יופיעו בצורה כלואה אך קיימים גם מצבים כי התופעה תהיה רחבה יותר מכמה שערות בודדות. לעיתים חלק מהשערות הכלאות יפרצו לבד את העור במשך הזמן ויצוצו החוצה בלי שנרגיש שום כאב או הרגשה לא נעימה אחרת.

כיצד טיפול הפילינג מסייע לחלץ את אותן השערות הכלואות? ובכן אם להגיד את האמת טיפול הפילינג הוא איננו הטיפול הנפוץ ביותר לחילוץ שערות כלואות וזאת מכיוון כי בדרך כלל מופיעות שערה אחת או שניים שאותן מחלץ עבורכם רופא העור באמצעות מחט בטיפול שאורך מספר דקות בודדות, אך אם התופעה היא נרחבת (די נדיר שזה קורה) או שבכל מקרה אתם רוצים לבצע כבר טיפול פילינג בכדי לחדש ולהצעיר את העור אז הטיפול יבצע את המלאכה בצורה מושלמת וזאת מכיוון כי פילינג במהותו הוא טיפול אשר מקלף את אותן שכבות עור אשר כולאות את השערה ובכך למעשה תפתרו את הבעיה.

אילו שיטות פילינג הן הנפוצות ביותר לטיפול שטחי?

  • פילינג כימי- פילינג כימי הוא הטיפול הנפוץ ביותר לטיפול שטחי וזאת בזכות עלויותיו הזולות יחסית לטיפול הלייזר, במהלך טיפול זה תמרח על עורכם משחה בעלת מרכיבים כימיים אשר יגרמו לכוויות קלות שיכריחו את העור לנשור ולהתחדש, למידע רחב ומפורט יותר בנוגע לטיפול זה היכנסו לעמוד פילינג כימי!
  • פילינג לייזר- הליך זה הוא פחות נפוץ מזה הכימי לטיפול שטחי אך בהחלט יכול להתחרות איתו על תוצאות הביצוע בתום ההליך כאשר היתרון של מכשיר זה היא יכולת הדיוק המושלמת שלו בהסרת העור, למידע נוסף אודות מכשיר זה היכנסו לעמוד פילינג לייזר!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול פילינג שטחי!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול פילינג שטחי!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט