חפש באתר
פילינג שטחי
 

פילינג שטחי

 

פילינג שטחי הינו טיפול פילינג אשר לא חודר עמוק אל תוך רקמות העור ומיועד להתמודד עם כתמי עור, נמשים, פצעונים ופגמים אחרים המופיעים על פני העור בצורה שטחית ולא עמוקה, בטיפול זה מוסרת שכבה דקה מאד של העור בניגוד מוחלט לפילינג בינוני ופילינג עמוק.

במאמר זה נביא בפניכם מידע רב אודות פילינג שטחי כגון: מהו בכלל טיפול זה, כיצד מבצעים אותו ועוד..

פילינג שטחי מהו?

ובכן פילינג שטחי הוא בעצם טיפול פילינג רגיל אשר מקלף שכבה קלה של עור ובכך מאפשר הסרה של כתמי עור קטנים, פצעונים, קמטוטים ועוד פגמי עור אחרים היושבים בצורה שטחית על פני העור, את טיפול זה ניתן לבצע בעזרת תכשירים ביתיים, טיפולים קוסמטיים שונים וגם באמצעות שלשת הטיפולים אותם אנו מסקרים כאן באתר אסתטיק נט שהם: פילינג לייזר, פילינג מכני ופילינג כימי.

פילינג לייזר- מכשיר זה משתמש בקרני הלייזר שהוא פולט בכדי לצרוב שכבה דקה של עור עליה יושבים הפגמים אותם רוצים להסיר ובכך מכריח את העור להתחדש בצורה נקייה וללא הפגמים. רוצים לדעת מידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו? היכנסו לעמוד פילינג לייזר וקראו!

פילינג כימי- בטיפול זה נעשה שימוש בחומרים כימיים חלשים ובמינון נמוך אשר גורם לכוויה שטחית שמסירה שכבת עור דקה עליה יושבים הכתמים ובכך מעלימה אותם. רוצים לדעת מידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו? היכנסו לעמוד פילינג כימי וקראו!

פילינג מכני- טיפול זה מתבצע באמצעות מכשיר אשר לו ראש מסתובב ועליו מורכבת מברשת או אבן שיוף מיוחדת אשר מטרתן היא שיוף והסרה שכבה דקה של העור אשר עליה יושבים הפגמים ובכך מאלצת את הגוף לייצר רקמות עור חדשות ונקיות. רוצים לדעת מידע מפורט יותר על שיטה זו? היכנסו לעמוד פילינג מכני וקראו!

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

פילינג שטחי סיכונים ותופעות לוואי:

טיפול פילינג זה טומן בחובו מספר מועט יותר של סיכונים מאשר אלו של טיפולי הפילינג הבינוני והעמוק וזאת כמובן מכיוון כי הוא מסיר פחות רקמות עור ואיננו יוצר פצע של ממש (מה שהשניים האחרים כן עושים), סיכונים ותופעות הלוואי שטומן בחובו טיפול הפילינג השטחי הם:

  • זיהום- קיים סיכוי קלוש שהחשיפה של העור תגרום לזיהום, בכדי לצמצם את הסיכויים לכך הקפידו על היגיינה מרבית.
  • צלקת- הסיכוי כי תישאר צלקת לאחר טיפול פילינג שטחי הוא קלוש ביותר.

כמו כן יש הגבלה מסוימת לאחר טיפול זה והיא חשיפה של העור לשמש וזאת מכיוון כי העור נמצא כעת במצב רגיש יותר מזה הרגיל והחשיפה לשמש עלולה להיות מסוכנת יותר עבור המטופל.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול פילינג שטחי!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול פילינג שטחי!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט