חפש באתר
פילינג שאלות ותשובות
 

פילינג שאלות ותשובות

שאלה: מה זה בכלל פילינג, למה טיפול זה משמש ואיך הוא מתבצע?

תשובה: ובכן פילינג הוא טיפול אסתטי בו המטפל/ת יחדש וינקה את עורכם באמצעות קילוף של שכבות העור, את ביצוע טיפול זה ניתן לעשות על ידי מספר שיטות שונות כגון: פילינג לייזר, פילינג כימי, פילינג מכני ותכשירים ביתיים. לאחר קילוף העור יחל תהליך ההתחדשות שלו וכאשר זה יסתיים הוא יהיה נקי וחלק יותר מאשר קודם לכן.

שאלה: מהן השיטות הפופולאריות ביותר לביצוע פילינג?

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

תשובה: ובכן השיטות הפופולאריות ביותר לביצוע טיפול זה הן:

  • פילינג לייזר- שיטה זו מקלפת את שכבות העור על ידי קרני לייזר חזקים אשר צורבים את העור באזור בו רוצים לבצע את טיפול הפילינג וכך למעשה גורמים לקילופו, שיטה זו נחשבת לשיטה הבטוחה ביותר כי היחידה שניתן לחשב בה את באופן מדיוק את עוצמת הטיפול ואת עומק החדירה אל תוך שכבות העור. למידע רחב ומפורט יותר על דרך זו היכנסו לעמוד פילינג לייזר!
  • פילינג כימי- בשיטה זו תמרח על עורכם באזור הרצוי משחה מיוחדת המכילה מרכיבים כימיים פעילים אשר יגרמו לכוויה בכל רקמת עור עליה ימרחו, בשיטה זו חשוב מאד ניסיונו ומקצועיותו של המטפל מכיוון ואת עומק הטיפול יקבע סוג החומר והמינון שלו על פני העור. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד פילינג כימי!

שאלה: מהם העומקים של טיפולי הפילינג ולמה בכלל בכל טיפול העומק משתנה?

תשובה: ובכן עומק הטיפול נקבע על ידי אופי הכתמים אותם רוצים להסיר מהעור, ישנם כתמים שונים אשר נמצאים באופן שטחי ואותם ניתן להסיר ללא כול קושי בטיפול רגיל וקל, אך ישנם לא מעט כתמים הנמצאים בשכבות עמוקות יותר של העור ולכן מצריכים טיפול עמוק, קשה ומסוכן יותר בכדי להסירם. דרגות העומק מחולקות לשלושה כאשר הן: דרגת עומק שטחית, דרגת עומק בינונית ודרגת עומק עמוקה.

שאלה: האם בפילינג קיימים סיכונים?

תשובה: כן, בטיפולי פילינג קיימים לא מעט סיכונים ותופעות לוואי העלולים לצוץ בתקופת ההחלמה או בסיומה, הסיכונים מן הסתם גוברים ונעשים מהותיים יותר ככל שהטיפול יהיה עמוק יותר, לפניכם חלק מהסיכונים שכרוכים בהליך זה:

צלקות, זיהומים, שינוי בפיגמנטציה ואפילו בעיות בכליות ובלב…. למידע רחב ומפורט יותר על הסיכונים ותופעות הלוואי שכרוכים בטיפול הפילינג ניתן למצוא בעמוד פילינג סיכונים ותופעות לוואי!

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול פילינג!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול פילינג!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט