חפש באתר
פילינג פנים עמוק סיכונים ותופעות לוואי
 

פילינג פנים עמוק סיכונים ותופעות לוואי

טיפל פילינג הוא פתרון לכמה בעיות שונות כגון: כתמים העור, סדקים כתוצאה מעור יבש, בליטות שונות על העור וכ”ו… אך בכדי להסיר כל פגם אסתטי כזה או אחר יש קודם לכן לדעת באיזה עומק בין שכבות העור הוא יושב ועל פי כך לבצע טיפול פילינג בדרגת עומק מתאימה, דרגות העומק הן: טיפול פילינג שטחי, טיפול פילינג בינוני וטיפול פילינג עמוק, במאמר זה נסביר על הסיכונים שכרוכים בטיפול פילינג עמוק לפנים ותופעות הלוואי שעלולות לצוץ בעקבותיו.

מהו בכלל טיפול עמוק בפנים ולמה הוא מסוכן כל כך?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן לכל טיפול פילינג קיימת דרגת עומק שונה אשר נקבעת לפי הפגם האסתטי שרוצים להסיר באמצעות הטיפול, במידה וגם זה יושב בשכבות החיצוניות ביותר של העור יהיה ניתן לבצע פילינג שטחי ולהסיר אותו במינימום סיכונים, אך במידה והכתם או כל פגם כזה או אחר ישב בשכבות פנימיות יותר של העור נאלץ לבצע טיפולים עמוקים ומסוכנים יותר.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

למה טיפול פילינג עמוק מסוכן כל כך?- ובכן בעת טיפול פילינג (כללי) מוסרות מספר שכבות עור בצורה זו או אחרת (לייזר, כימי ומכני) הסרת שכבות עור אלו גורמת לפגם האסתטי אשר בעקבותיו עושים את הטיפול להיעלם ומאלצת את הגוף להגיב בחידוש העור. בכל דרגות העומק קיימים סיכונים של זיהומים אך ככל שמוסרות יותר שכבות עור הסיכונים גדלים ומתווספים סיכונים נוספים כגון: שינוי בפיגמנטציה ואפילו בעיות כליות ולב (בעיקר כאשר מבצעים פילינג כימי עמוק).

מהם הסיכונים ותופעות הלוואי בטיפול פילינג פנים עמוק?

  • זיהומים- זיהומים הם סיכון מוכר ונפוץ לכל סוג של פציעה, כוויה או חתך וגם לטיפול זה קיים סיכון כי זיהום יופיע באזור בו יוסר העור.
  • צלקות- מכיוון והטיפול מסיר שכבות עור רבות ולמעשה יוצר סוג של פצע או כוויה קיים סיכון כי בזמן ההתאחות תיווצר צלקת מכוערת על פני העור.
  • שינוי בפיגמנטציה של העור- בזמן ההתאחות של העור קיים סיכון כי ייוצר באזור גוון אחר מצבע העור שלכם.
  • בעיות כליות ולב (בטיפול פילינג כימי)- סיכון זה טמון בעיקר בטיפול פילינג כימי מכיוון והחומרים בהם עושים שימוש בדרך כלל לדרגת עומק זו עלולים להגיע לכליות וללב ובכך לפגוע בהם.

מהו הטיפול המומלץ והבטוח ביותר מבין טיפולי הפילינג העמוקים?

פילינג לייזר הוא הבטוח, המדויק והטוב ביותר מבין השיטות השונות לביצוע טיפול פילינג עמוק וזאת בזכות כך שקרניו מתוכנתות במכשיר בטרם הטיפול לעומק הרצוי והן מבצעות זאת בדיוק מרבי שלא מאפיין את השיטות המגבילות.

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול פילינג עמוק לפנים!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול פילינג עמוק לפנים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט