חפש באתר
פילינג עמוק לפנים
 

פילינג עמוק לפנים

פילינג עמוק לפנים הוא טיפול המיועד להסיר ולהעלים כתמי עור היושבים עמוק בתוך שכבות העור, הטיפול עצמו מבוצע על די קרניו הצורבות של מכשיר הלייזר או על ידי משחה בעלת חומרים כימיים אשר גורמים לדרגת כוויה רצינית בעור ובכך למעשה מאלצים את העור עם הכתמים להתקלף ולהתחדש באופן נקי, הטיפול עצמו טומן בחובו תופעות לוואי וסיכונים שעלולים לצוץ בזמן ההחלמה שאחריו.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת על פילינג עמוק לפנים כגון: מהו בכלל פילינג עמוק וכיצד מבצעים אותו, מהם הסיכונים ועוד… כמו כן תוכלו לקבוע פגישת ייעוץ או לקבל הצעת מחיר משתלמת מהמומחים שלנו על ידי השארת פרטים באחת מהתיבות כאן בעמוד.

מהו פילינג עמוק לפנים וכיצד הוא מתבצע?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן פילינג עמוק לפנים מיועד להסיר ולהעלים כתמים לא רצויים אשר יושבים על שכבת עור פנימית בפנים, בזמן הטיפול מוסרות שכבות אלו על ידי כוויה או צריבה של העור (תלוי באופן הטיפול) ובכך למעשה מסירים את שכבת העור עם הכתם עליה ומכריחים את העור להתחדש באופן נקי וללא כתמים, טיפול פילינג עמוק הוא הליך אשר לו מספר סיכונים ולכן יש לבצעו אך ורק אצל מכון מקצועי, מוסמך ובעל ניסיון שיבצע בדיקות מקיפות בטרם הטיפול וידאג לצמצם את הסכנה ככל הניתן.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד מתבצע הטיפול?- את הטיפול עצמו ניתן לבצע בשתי דרכים כאשר הראשונה והמומלצת ביניהם היא באמצעות מכשיר הלייזר אשר נחשב למדויק ובטוח יותר לעומת הדרך השנייה שהיא באמצעות משחה בעלת מרכיבים כימיים.

פילינג לייזר-פילינג לייזר הוא כאמור הטיפול הפופולארי, הבטוח והמדויק ביותר שקיים לביצוע הליך זה וזאת מכיוון כי את מכשיר זה ניתן לתכנת לחדור לעומק המדויק בו נמצא הכתם מבלי לחרוג לשכבות אחרות של העור. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד פילינג לייזר וקראו!

פילינג כימי- טיפול זה מסיר את שכבות העור באמצעות כוויה אשר נגרמת ממשחה מיוחדת בעלת חומרים כימיים שאותה ימרח על פניכם המטפל, לאחר שעור הפנים יחווה כוויה הוא יחל להתקלף (ביחד עם הכתמים שעליו) ולאחר זמן מה עור חדש יחליף אותו. למידע מפורט אודות נושא זה כגון הסיכונים, ההחלמה ועוד אנו מזמינים אתכם לעמוד פילינג כימי!

מהם הסיכונים לאחר טיפול פילינג עמוק לפנים?

לטיפול זה קיימים מספר סיכונים ותופעות לוואי העלולים לצוץ לאחר הטיפול, למידע רחב ומפורט על אותם סיכונים אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד פילינג סיכונים ותופעות לוואי!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול פילינג פנים עמוק!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול פילינג פנים עמוק!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט