חפש באתר
מתי נדרש לבצע פילינג עמוק
 

מתי נדרש לבצע פילינג עמוק

פילינג הוא טיפול אשר גורם בסיומו לעור להתקלף בדרגות עומק שונות בכדי להבטיח חידוש נקי, רענן ויפה יותר לאחר מכן, ככל שהטיפול מתבצע לדרגת עומק גבוה יותר ככה גדלים גם הסיכונים ותופעות הלוואי, את הסיבה מדוע צריך בכלל לבצע טיפול פילינג עמוק ומתי נשתמש בו נסביר לכם בעמוד זה לצד מידע על הסיכונים העלולים לצוץ במהלך הטיפול או בתקופת ההחלמה שבאה עם סיומו.

מהו בכלל פילינג עמוק ולמה צריך לבצעו?

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן טיפול פילינג הינו הליך שמטרתו לקלף את שכבות העור בכדי להעלים פגמים שונים כגון: כתמי עור, סדקים בעור, גבשושיות, שקעים, טשטוש צלקות ועוד… לטיפול הפילינג שלוש דרגות עומק שהן: שטחי, בינוני ועמוק, בכל דרגת עומק יוסרו כמות שונות של שכבות עור וככל שדרגת העומק גודלת הסיכונים ותופעות הלוואי הופכים לרציניים וקשים יותר, לכן מקפידים המטפלים בפילינג לאבחן בצורה הטובה ביותר את סוג הטיפול ולהימנע ככל הניתן מדרגת העומק האחרונה.

מתי בכל זאת יש לבצע פילינג עמוק? ובכן דרגת עומק זו בדרך כלל מתבצעת כאשר רוצים להסיר כתמי עור, כתמי העור יושבים על שכבות שונות של העור ובכדי להעלים אותם צריך להגיע לעומק בהם הם נמצאים ולהסיר את השכבות הללו כדי לאפשר לגוף להצמיח רקמות עור נקיות וחדשות שעליהן כתמים אלו בדרך כלל לא יופיעו או שיופיעו בצורה בהירה ומטושטשת יותר.

מהו סוג הטיפול הנפוץ והמומלץ ביותר לטיפול פילינג עמוק?

קיימים שלושה שיטות נפוצות לביצוע טיפול פילינג שהן: פילינג מכני, פילינג כימי ופילינג לייזר בין שלשת שיטות אלו השיטה המומלצת, הבטוחה והפופולארית ביותר לטיפול פילינג עמוק היא לא אחרת מאשר טיפול באמצעות מכשיר הלייזר, מכשיר זה נחשב מדויק מאד ביחס לשתי השיטות האחרות ובעקבות כך גם לבטוח יותר בביצוע טיפול עמוק וזאת מכיוון כי אי דיוק בטיפול כה רגיש עלול לגרום נזק בלתי הפיך לרקמות עור נוספות ואף לשרירים ועצבים בפנים. למידע אודות טיפול זה היכנסו לעמוד פילינג לייזר!

הסיכונים שקיימים בטיפול פילינג עמוק

ובכן כמו שכבר הבנתם מהכתוב בעמוד זה טיפול הפילינג העמוק הוא המסוכן ביותר מבין כל דרגות העומק והסיכונים העלולים להתרחש במהלכו או בזמן ההחלמה שמגיע אחריו הם: זיהומים בעור, שינוי פיגמנטציה על פני העור החדש, צלקות, פגיעה בכליות ובלב ( בעקבות חומרי הפילינג הכימי) ועוד… למידע רחב ומפורט יותר על הסיכונים שטמונים בהליך זה היכנסו לעמוד פילינג עמוק סיכונים!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול פילינג עמוק!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול פילינג עמוק!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט