חפש באתר
זיהומים לאחר טיפול פילינג
 

זיהומים לאחר טיפול פילינג

במהלך טיפול פילינג יקולפו מעורכם מספר שכבות עור אם זה באמצעות מכשיר הלייזר אשר צורב את העור, או בין אם זה באמצעות טיפול הפילינג הכימי אשר יוצר כוויות בעור או הפילינג המכני אשר מקלף את העור באמצעות אבן שיוף, כל אחת מהשיטות הללו טומנת בחובה את הסיכון כי זיהום יופיע ויגרום למצב בעייתי עבורכם, רוצים לדעת מהו זיהום זה, למה הוא עלול לגרום, כיצד ניתן להיפטר ממנו במידה והוא מופיע וגם מספר טיפים כיצד לצמצם את הסיכויים כי הוא יופיע גם אצלכם?

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע על תופעת לוואי זו כגון: למה היא מופיעה, מה זיהום זה עלול לגרום, כיצד נלחמים בו במידה והוא כבר הופיע וכיצד ניתן לצמצם את הסיכויים שהוא יופיע אצלנו לאחר טיפול פילינג, כמו כן תוכלו לקבל מאתנו גם הצעת מחיר אטרקטיבית לאחת משיטות הפילינג השונות וזאת על ידי השארת הפרטים שלכם כאן בעמוד.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מדוע תופעה זו עלולה לצוץ לאחר טיפול פילינג?

ובכן טיפול פילינג הוא כאמור הליך בו גורמים לפציעה, כוויה או צריבה של העור בכדי לאלץ אותו להתחדש, מצב זה יוצר בכל אחת מהשיטות השונות פצע פתוח וכאשר יש פצע הסיכוי לזיהום קיים, הזיהום למעשה בדרך כלל מתרחש כתוצאה מלכלוך ואי שמירה על היגיינת המקום, כך שבמידה ותקפידו בצורה מחמירה על ההיגיינה שלכם ושל האזור הסיכויים שתופעה זו תתרחש יהיו קטנים יותר.

טיפולי הפילינג מתבצעים בשלושה דרגות עומק שונות שהן: פילינג שטחי, פילינג בינוני ופילינג עמוק, ככל שהטיפול חודר עמוק יותר ומסיר יותר שכבות עור ככה עולים גם הסיכויים לזיהומים וזאת מכיוון כי העור במצב פגיע וחדיר יותר.

מה זיהום זה עלול לגרום?

ובכן זיהום אשר לא יטופל באופן מידי עלול להתפשט ולגרום לנזקים בלתי הפיכים כגון: נמקים, צלקות, פגיעה באיברים פנימיים, פגיעה בתפקוד שרירים ועצבים, פגיעה במוח ואף מוות,  לכן חשוב מאד לגשת כמה שיותר מהר למתן טיפול רפואי הולם בכדי שיהיה ניתן לבלום את התופעה עוד בשלביה הראשונים, בקלות וביעילות על ידי מתן אנטיביוטיקה מתאימה.

איך נלחמים בזיהומים במידה והם כבר הופיעו בגופנו?

הפעולה הראשונה אותה יבצע הרופא תהיה סביר להניח מתן אנטיביוטיקה במינון נמוך (תלוי בהיקף ועוצמתו של הזיהום) במידה וזה לא יעזור ינסה הרופא סוג אחר של אנטיביוטיקה או מינון חזק יותר וגם אם זה לא יעזור, סביר להניח כי יהיה צורך בהתערבות כירורגית אשר במהלכה יסיר הרופא את השכבות בהן הזיהום יושב וינקה אותו באופן פיזי (מצב זה נחשב לנדיר ובדרך כלל תרופות האנטיביוטיקה אמורות לעשות את העבודה כבר קודם לכן).

כיצד לצמצם את הסיכויים שזיהום זה בכלל יתרחש?

אז כמו שכבר ציינו קודם לכן שמירה על היגיינה גבוה תצמצם משמעותית את הסיכויים להתפרצות של זיהום לאחר טיפול פילינג, הקפידו לגעת בפצע כמה שפחות וכשאין ברירה וצריך לגעת בו ( לצורך מריחה של משחה, ניקוי או כל פעולה שונה ) שטפו ידיים היטב עם סבון וחטאו אותם מכל לכלוך ונגעים אשר עלולים לגרום לזיהום.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול פילינג!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול פילינג!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט