חפש באתר
למה דווקא פילינג לייזר
 

למה דווקא פילינג לייזר

פילינג הוא הליך לחידוש העור בו נגרום לשכבת העור הישנה להתקלף ולנשור ובכך לאפשר את חידושו, לטיפול זה קיימות מספר שיטות שונות לביצוע אשר כל אחת מהן גורמת לעור להתקלף בצורה ייחודית לה כגון: פילינג כימי אשר צורב את העור וגורם לכווייתו על ידי חומר כימי הנמצא במשחה אותה מורחים על אזור הטיפול, פילינג באמצעות חנקן נוזלי אשר גורם לכווית עור בכל מגע, פילינג מכני אשר גורם לעור להתקלף על ידי כך שהוא פשוט משייף אותו ופילינג לייזר שגורם לצריבתו של העור על ידי קרניו. במאמר זה תמצאו את התשובה לשאלה למה דווקא לבחור בטיפול פילינג לייזר, מהם יתרונותיו ועוד…

מהו בכלל טיפול זה ולמה לבחור דווקא בו?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן טיפול זה גורם לצריבתו של העור על ידי האנרגיה החזקה של הקרניים שהוא פולט, את המכשיר ניתן לתכנת מראש את עומק הטיפול הרצוי, ואת עוצמתו על פי סוג העור של המטופל, גודלו ועומקו של הכתם או הפגם האסתטי שרוצים להעלים בטיפול.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

בעוד בשאר השיטות תכנון העומק ועוצמת הטיפול תקבע על פי הטאץ’ והניסיון של המטפל ( בפילינג מכני יהיה זה הטאץ’ של לחץ מכשיר השיוף מול העור, בפילינג עם חנקן יהיה זה הטאץ’ של מגע החנקן הנוזלי בעור ובפילינג כימי יהיה זה הניסיון והחישוב של סוג החומר והמינון שלו) בפילינג לייזר לא צריך לרחת את הסיכונים המחושבים האלו והטיפול מתבצע בדיוק המרבי ביותר שניתן לבצע טיפול פילינג, בטיפול זה קרן הלייזר תגיע במדויק אל העומק והאזור בו רוצים לטפל ולא תגרום נזק גם לרקמות עור שנמצאות ליד (בניגוד לטיפולים האחרים).

חשוב לנו לציין כי העובדה שטיפול זה יעיל ומדויק יותר משאר הטיפולים הקיימים לא מסירה ממנו את הסיכונים לחלוטין, אמנם הטיפול יהיה מדויק וממוקד יותר אך עדיין כאשר מדובר על צריבת העור בכל דרגה שהיא אנו נהיה חשופים לסכנות ותופעות לוואי כגון: זיהומים, שינוי פיגמנטציה בעור, צלקות וכ”ו…  ככל שעומק הטיפול יהיה גדול יותר ככה הסיכויים לסיכונים ותופעות לוואי יגדל, כמו כן תהליך ההחלמה וההתאוששות מטיפול זה תושפע גם מן הסתם מדרגת העומק וככל שהיא תהיה עמוקה יותר הליך ההחלמה יהיה קשה וארוך יותר גם הוא.

רוצים להגיע לפגישת ייעוץ עם המומחים שלנו בתחום זה? רוצים לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד מהמכונים המובילים בארץ? מלאו את הפרטים שלכם באחת התיבות שנמצאות כאן בעמוד ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר במועד האפשרי!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לפילינג לייזר!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לפילינג לייזר!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט