חפש באתר
הסכנות שטמונות בפילינג כימי
 

הסכנות שטמונות בפילינג כימי

פעמים רבות אנו נתקלים בפניות גולשים אשר שואלים לגבי הסיכונים הטמונים בטיפול פילינג כימי, אז החלטנו לבסוף לעלות מאמר שיעסוק בכל הסיכונים ותופעות הלוואי הנפוצות ביותר לטיפול זה וכמו שאתם כבר מבינים יש כאלו….

למה בכלל קיימים סיכונים ותופעות לוואי בטיפול אסתטי שכזה?

ובכן בכדי להסביר את שאלה זו נקדים ונחזור בקצרה על מהו בכלל טיפול פילינג כימי, כיצד הוא מתבצע, מהי מטרתו ומהן דרגות העומק שהוא מתבצע בהן, לאחר מכן תוכלו להבין טוב יותר את תשובתנו ובחלק האחרון של מאמר זה נסקור את כל הסיכונים ותופעות הלוואי הנפוצות ביותר.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

טיפול פילינג זה מטרתו היא בדרך כלל חידוש והצערת העור (העלמת כתמים, קמטוטים ופגמים אחרים על העור) על ידי כך שמסירים את שכבות העור הישן ובכך מאלצים את העור להתחדש, לאחר החידוש הצפי הוא שהעור יהיה נקי ויפה יותר מהמצב הקודם, את הליך זה עושה הפילינג הכימי באמצעות שימוש בתכשירים עם מרכיבים כימיים אותם מורחים על אזור הטיפול ולאחר זמן מה הם גורמים לכוויות אשר מקלפות את העור מהגוף ומשאירות את האזור לעת עתה חשוף, בזמן זה מתחיל העור תהליך חידוש שבסיומו אזור הטיפול יהיה בעל מראה של עור חדש ונקי מזה הקודם.

לטיפול זה שלוש דרגות עומק (אשר נקבעות לפי העומק בהם נמצאים הכתמים והפגמים השונים אשר אותם רוצים להסיר באמצעות טיפול זה) והן: שטחי, בינוני, עמוק כאשר ככל שהטיפול עמוק יותר ככה הסיכונים שלו עולים.

מהם הסיכונים ותופעות הלוואי של טיפול זה

אז כמו שכבר הבנתם הסיכוי לסיכונים ותופעות לוואי גובר ככל שדרגות העומק גבוהות יותר ולכן נציג לכם כעת את הסיכונים על פי דרגות העומק:

  • סיכונים של טיפול פילינג כימי דרגת עומק שטחי- דרגת העומק הנמוכה ביותר אשר במהלכה מסירים שכבות עור שטחיות ביותר, בעקבות כך גם הסיכונים בטיפול זה מעוטים וקלושים, זיהומים וצלקות.
  • הסיכונים בדרגת עומק בינוני- בדרגת טיפול זו הסיכויים לתופעות לוואי וסיכונים כגון: זיהומים, צלקות ושינוי בפיגמנטציה של העור גבוהים יותר מזו של הפילינג השטחי.
  • הסיכונים בדרגת עומק עמוק- דרגת עומק זו היא כאמור הגבוה ביותר והיא כבר מלווה בסיכונים ממשיים ומהותיים של זיהומים, צלקות, שינוי בפיגמנטציה של העור ואפילו הפרעות בקצב הלב.

למידע רחב יותר על סיכונים ותופעות לוואי בכלל טיפולי הפילינג אנו מזמינים אתכם לעמוד פילינג סיכונים ותופעות לוואי!

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול פילינג!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול פילינג!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט