חפש באתר
פילינג גוף
 

פילינג גוף

פילינג גוף הוא טיפול שירענן ויחדש את עור הגוף שלכם מפגמים אסתטיים כגון: כתמי פיגמנטציה, הבהרת נמשים, קמטוטים קטנים, שחורים, כתמי הריון ועוד… טיפול הפילינג למעשה יוצר בעור כוויה אשר גורמת לו להתקלף ולהתחדש בצורה חדשה ונקייה יותר , רבים מכירים את הפילינג כטיפול פנים אך מה שמתאים ומצליח בפנים גם מתאים לשאר אזורי הגוף.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות פילינג גוף כגון: מהו בכלל טיפול הפילינג וכיצד הוא מתבצע, מה המשמעות של עומק הטיפול, מהן הדרכים לביצוע טיפול זה ועוד…

מהו בכלל טיפול זה וכיצד הוא מתבצע?

ובכן כמו שציינו קודם לכן טיפול הפילינג מטרתו לחדש ולרענן את עור הגוף, את מטרה זו משיג טיפול הפילינג על ידי הסרה של שכבה (או מספר שכבות) של העור באמצעות כוויה אשר נגרמת ממכשיר הלייזר או ממשחה בעלת מרכיבים כימיים, לאחר שהכוויה מסירה את העור עם הפגמים האסתטיים שרציתם להעלים הגוף מתחיל את שלב ההחלמה בו העור מתחדש באופן נקי וחלק יותר.

עומק הטיפול- עומק הטיפול הפילינג יקבע על ידי העומק בו ממוקם הכתם או הפגם האסתטי אותו אתם רוצים להסיר מהעור, כתמים יושבים בעומקים שונים בין שכבות העור ובכדי להגיע אליהם ולהסיר אותם יש לבצע את הטיפול לעומק הדרוש כאשר העומקים מתחלקים לשלוש דרגות שונות שהן:

  • פילינג גוף שטחי-טיפול זה מיועד עבור כתמים אשר יושבים על השכבות החיצוניות של העור והטיפול הכי קל יוכל להסיר ולהעלים אותם, לרוב טיפול זה יגרום לכוויות קלות מאד. למידע מפורט ורחב יותר על טיפול זה כנסו לעמוד פילינג שטחי!
  • פילינג גוף בינוני- טיפול זה מיועד עבור כתמים אשר יושבים בשכבות האמצעיות של העור והטיפול השטחי לא יצליח להגיע אליהם, בטיפול זה הסיכונים כבר הופכים לגבוהים יותר מזה של השטחי, למידע מפורט ורחב יותר אודות הסיכונים והטיפול עצמו אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד פילינג בינוני ולקרוא!
  • פילינג גוף עמוק-טיפול זה מיועד עבור הכתמים אשר יושבים על השכבות העמוקות ביותר, לטיפול זה קיימים סיכונים גבוהים ומוחשיים יותר משני הטיפולים הקודמים. למידע מפורט ורחב יותר על טיפול עמוק זה כנסו לעמוד פילינג עמוק!

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהם הדרכים לביצוע פילינג גוף?

  • פילינג לייזר-מכשיר הלייזר הפך בשנים האחרונות לאחד המכשירים הפופולאריים ביותר ברפואה האסתטית וזאת בזכות יכולותיו המדויקות אשר מתבצעות על ידי תכנות המכשיר, גם בטיפול זה מכשיר הלייזר נחשב למדויק ביותר מבין האפשרויות האחרות ולכן נחשב גם לבטוח יותר. רוצים לקרוא מידע מפורט יותר על מכשיר זה? כנסו לעמוד פילינג לייזר!
  • פילינג כימי-בטיפול זה ימרח המטפל משחה בעלת מרכיבים כימיים על גופכם, כאשר המשחה תבוא במגע עם עורכם המרכיבים הכימיים יכלו לפעול וכוויה תיווצר על עורכם וכך למעשה העור יוסר ותהליך ההתחדשות יחל. למידע מפורט ורחב יותר על נושא זה היכנסו לעמוד פילינג כימי!
  • פילינג מכני-מבין שלשת השיטות מכשיר זה נחשב לבכי פחות מדויק ולכן גם לפחות פופולארי, בטיפול זה הסרת העור מבוצעת על ידי ראש שיוף אשר מסתובב במהירות ומסיר שכבות עור כאשר נוצר מגע.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד עבור טיפול פילינג!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור טיפול פילינג!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט