חפש באתר
ניקוי פנים
 

ניקוי פנים

ניקוי פנים באמצעות טיפול פילינג הוא הליך בו תצליחו להעלים ולטשטש כתמי פיגמנטציה, סדקים קטנים וקמטוטים אשר הופיעו על עור פניכם, טיפול זה יכול להתבצע על ידי שלושה שיטות שונות אשר אותן נסקור בפניכם בהמשך.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות טיפול ניקוי פנים באמצעות פילינג כגון: מהו בכלל הפילינג ומה הוא עושה, מהן השיטות לביצוע פילינג וכיצד הן פועלות, מהם הסיכונים של טיפול זה ועוד… כמו כן תוכלו להשאיר את פרטיכם ולקבל מאתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור טיפול פילינג מהמכונים הטובים ביותר בארץ.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהו בכלל טיפול ניקוי פנים באמצעות פילינג?

ובכן טיפול פילינג פנים הוא הליך בו מאתר המטפל את עומק הכתם , הקמט, הסדק או כל פגם אחר בעור פניכם שאתם רוצים להסיר ולהעלים, לאחר שגילה את עומק הפגם יתאים המטפל את הטיפול לדרגת העומק הרצויה (טיפול פילינג מתחלק ל-3 דרגות עומק שונות שהן: פילינג שטחי, פילינג בינוני ופילינג עמוק) ויהיה ניתן להתחיל ולבצע את ניקוי הפנים.

בטיפול עצמו יקולפו שכבות העור עליהן יושב הפגם אותו אתם רוצים להעלים על ידי מספר שיטות שונות עליהן נרחיב בהמשך, לאחר ששכבות העור קולפו ייעלם הכתם, סדק או הקמט והעור החדש שיצמח באזור יהיה נקי ויפה יותר מקודמו.

מהן השיטות לביצוע ניקוי פנים באמצעות פילינג?

ובכן כמו שציינו קודם לכן קיימות שלוש שיטות שונות לביצוע טיפול זה והן:

  •  ניקוי פנים באמצעות פילינג לייזר- ובכן מבין כל שלשת השיטות האחרות מכשיר הלייזר הוא הבטוח, המדויק והטוב ביותר לביצוע ניקוי פנים וזאת בזכות יכולת הדיוק שלו לפגוע בדיוק בעומק הרצוי מבלי לחרוג, למידע מפורט ורחב יותר על טיפול זה כנסו לעמוד פילינג לייזר!
  •  ניקוי פנים באמצעות פילינג כימי- שיטה זו היא המוכרת והפופולארית ביותר בה מתבצע הטיפול על ידי מריחה של משחה מיוחדת המכילה בתוכה מרכיבים כימיים אשר יפגעו בשכבות העור באזור הפגם ויגרמו לכוויה אשר לאחר מכן תגרום לעור ליפול ולהתחדש בצורה נקייה ויפה יותר. למידע נוסף אודות שיטה זו היכנסו לעמוד פילינג כימי!
  •  ניקוי פנים באמצעות פילינג מכני- שיטה זו עושה שימוש במכשיר מיוחד אשר לו ראש שיוף מיוחד שמסתובב במהירות ובכל פעם שהוא נוגע בעור הוא גורם לו להתקלף, למידע אודות שיטה זו היכנסו לעמוד פילינג מכני!

מהם הסיכונים שבטיפול פילינג?

ובכן כמו שכבר הבנתם בטיפול הפילינג מסירים שכבה או מספר שכבות של עור, למעשה פעולה זו יוצרת מעין סוג של פצע, שפשוף, כוויה וכאשר יש פציעות קיימים גם סיכונים כשהמוביל בהם הוא זיהום העלול להופיע לאחר הטיפול, ככל שדרגת העומק של הטיפול תהיה גבוה יותר כך גם הסיכון יגדל בעקבות עומקו וגודלו של הפצע. למידע מפורט על הסיכונים ותופעות הלוואי שעלולים להופיע לאחר טיפול פילינג אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד פילינג סיכונים!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול פילינג לפנים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול פילינג לפנים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט