חפש באתר
כתמי שמש בפנים
 

כתמי שמש בפנים

כתמי שמש בפנים הם תופעה נפוצה מאד במדינתנו המזרח תיכונית ולעיתים כתמים אלו גורמים לפגם אסתטי לא נעים ולא יפה, אך אל דאגה היום ניתן להעלים או לטשטש כתמים אלו באמצעות מספר טיפולים שונים אשר יחזירו את עורכם להיות חלק ונקי.

בעמוד זה נסקור בפניכם את אותם טיפולים אשר בזכותם תוכלו להעלים כתמי שמש בפנים כגון: פילינג לייזר, פילינג כימי, חנקן נוזלי ופוטו רג’וביניישן, כמו כן תוכלו לקבוע פגישת ייעוץ ואף לקבל הצעת מחיר עבור כל אחת מהשיטות הללו על ידי מילוי של פרטיכם באחת התיבות המיועדות לכך כאן בעמוד.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהם הטיפולים הקיימים בכדי להעלים כתמי שמש בפנים?

ובכן כמו שציינו כבר קודם לכן קיימות מספר שיטות בכדי להבהיר ולהעלים את אותם כתמי שמש והן:

  •  העלמת כתמי שמש בפנים באמצעות פילינג כימי- ובכן בשיטה זו ייעשה שימוש במשחה מיוחדת אשר נמרחת על הפנים ומכילה בתוכה מרכיבים כימיים אשר יצרבו את העור באזור בו הכתם נמצא ויגרמו לו לנשור ולצמוח מחדש בצורה נקייה ויפה יותר, למידע מפורט יותר על שיטה זו כגון זמן ההחלמה, סיכונים וכ”ו… כנסו לעמוד פילינג כימי!
  • העלמת כתמי שמש בפנים באמצעות פילינג לייזר-בשיטה זו נעלים או נטשטש את כתמי השמש באמצעות פילינג לייזר אשר צורב את העור באמצעות קרן הלייזר החזקה של המכשיר שמתביית על האזור בו נמצא הכתם וחודרת בדיוק רב לאיזה עומק שצריך ללא כל סטייה אשר עלולה לגרום לנזק נוסף לעור. למידע מפורט ורחב על שיטה זו להעלמת כתמים היכנסו לעמוד פילינג לייזר!
  • העלמת כתמי שמש בפנים באמצעות חנקן נוזלי- בשיטה זו ייעשה הרופא המטפל שימוש בחומר הנקרא חנקן נוזלי, חומר זה גורם לכווית קור ברגע שהוא נוגע בעור, הכוויה תסיר את שכבות העור עליהם גם יושב כתם השמש ותאלץ את העור להתחדש מאוחר יותר באופן חדש ונקי, החנקן הנוזלי נמצא בשימוש רפואת העור כבר שנים רבות בעיקר בכדי להסיר ביעלות רבה נגעים שמופיעים על העור. למידע נוסף אודות חומר זה היכנסו לעמוד חנקן נוזלי!
  • העלמת כתמי שמש בפנים באמצעות פוטו רג’וביניישן- מכשיר מהפכני זה מקרין אל עבר כתמי השמש בפנים קרני אור בעוצמות משתנים, קרני אור אלו פוגעים בכתם עצמו וגורמים לו להתפוגג ולהיעלם מהעור. למידע מפורט ורחב יותר על שיטה מהפכנית זו אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד פוטו רג’וביניישן!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר להעלמת כתמי השמש מפניכם!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר להעלמת כתמי השמש מפניכם!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט