חפש באתר
פילינג בפנים
 

פילינג בפנים

פילינג בפנים הוא הליך נפוץ מאד לטיפול בבעיות עור הפנים כגון: סדקים וקמטוטים, כתמי שמש שהופיעו, נמשים, עור מחוספס בפנים, כתמי פיגמנטציה ועוד.. לביצוע טיפול פילינג בפנים קיימות מספר שיטות אותן נסקור בפניכם בעמוד זה לצד מידע נוסף כגון: דרגות עומק הטיפול, סיכונים ועוד..

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

פילינג בפנים שיטות קיימות

השיטות הקיימות של פילינג בפנים שונות באופן ביצוע ההליך אך כולן בסופו של דבר משלימות את אותה פעולה של הסרת שכבה אחת או מספר שכבות של העור, אופן הביצוע לרוב קובע את איכות התוצאה ואת רמת הסיכונים ולכן כדאי לבחור את השיטה המתאימה ביותר למקרה שלכם.

פילינג כימי- פילינג כימי הינו טיפול בו קילוף העור יתבצע על ידי כוויה הנוצרת כתוצאה של חומר כימי. בטיפול זה כאמור תימרח משחה בעלת חומרים כימיים על עור פניכם אשר יצרו כוויה ויגרמו להסרת השכבות הרצויות של עור הפנים ואיתם גם את הפגם האסתטי שגרם לכם לגשת לטיפול זה מלכתחילה, את עומק הטיפול יקבע סוג החומר והמינון אשר בו יעשה שימוש. למידע רחב ומפורט יותר בנושא זה אנו מזמינים אתם להיכנס לדף פילינג כימי ולקרוא!

פילינג לייזר- פילינג לייזר הינו טיפול בו קילוף העור יבוצע על ידי צריבה שיגרמו קרניו של מכשיר הלייזר. בטיפול זה כאמור ישוגרו אל עור פניכם קרני לייזר שיצרבו ויסירו את שכבות העור הרצויות, עוצמתן של קרניים אלו נשלטת על ידי תכנות המכשיר ובכך ניתן לבצע טיפול לכל עומק נדרש בדיוק רב. למידע רחב ומפורט יותר היכנסו לעמוד פילינג לייזר וקראו!

פילינג מכני- פילינג מכני הינה שיטה בה יבוצע קילוף העור על ידי מכונת שיוף, שיטה זו פחות מדויקת מהקודמות ובעקבות כך גם פחות פופולארית. למידע אודות שיטה זו היכנסו לעמוד פילינג מכני וקראו!

מהם דרגות העומק של טיפול פילינג בפנים?

ובכן כאשר מופיעים כתמי פיגמנטציה שונים על עור פניכם הם ישתכנו בעומקים שונים של רקמות העור ובכדי להסירם יהיה צורך לקלף את השכבה עליה הם יושבים ולכן יש צורך בדרגות טיפול שונות כאשר הן: פילינג שטחי, פילינג בינוני, ופילינג עמוק.

פילינג שטחי- פילינג שטחי הינו טיפול אשר מבצע קילוף בדרגה הנמוכה ביותר לכתמים שטחיים בלבד ונחשב לבטוח ביותר מבין טיפולי פילינג בפנים. למידע נוסף ומפורט יותר על נושא זה אנו מזמינים אתם להיכנס לעמוד פילינג שטחי ולקרוא!

פילינג בינוני- טיפול זה מיועד לכתמים אשר יושבים בעומק בו הפילינג השטחי כבר איננו יכול להגיע, כמו כן בטיפול זה עולה דרגת הסיכון לתופעות לוואי וגם קיימת תקופת החלמה. למידע נוסף על טיפול זה היכנסו לעמוד פילינג בינוני וקראו!

פילינג עמוק- טיפול זה כבר מעמיק אל עבר הכתמים אשר יושבים ברקמות העור הנמוכות ביותר, זהו טיפול בעל סיכון גבוה משמעותית מהשניים הקודמים ומצריך תקופת החלמה ארוכה יותר. למידע אודות טיפול זה היכנסו לעמוד פילינג עמוק וקראו!

סיכונים ותופעות לוואי לאחר פילינג בפנים

ובכן כמו שכבר הבנתם טיפול פילינג בפנים מתבצע בשלוש דרגות שונות של עומקי טיפול ובכל עומק קיימות סכנות ותופעות לוואי שונות, לכן ריכזנו עבורכם את כל המידע על סיכונים אלו בעמוד אחד בו הם מוצגים על פי דרגות עומק הטיפול, למידע זה היכנסו לעמוד פילינג סיכונים ותופעות לוואי!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול פילינג מטובי המכונים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול פילינג מטובי המכונים!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט