חפש באתר
פילינג בינוני
 

פילינג בינוני

פילינג בינוני הינו טיפול פילינג אשר יכול להתבצע על ידי כל אחד משלשת השיטות הקיימות (פילינג כימי, פילינג לייזר ופילינג מכני) ושמו למעשה מייצג את עומקו של הטיפול המתבצע אל תוך שכבות העור, כאשר ישנם שלשה עומקים שהם: פילינג שטחי, פילינג בינוני ופילינג עמוק.

במדריך זה נביא בפניכם מידע רב אודות פילינג בינוני כגון: מהו בכלל פילינג בינוני ולמה מבצעים אותו, סיכונים ותופעות לוואי ועוד…

מהו בכלל פילינג בינוני?

ובכן הסיבה לכך שפונים מלכתחילה לטיפול פילינג היא הרצון לחדש ולרענן את מראה העור ולהעלים פגמים כגון: כתמי עור, צלקות קטנות, קמטוטים קטנים ועוד… וכאשר תגיעו לפגישת הייעוץ הראשונה עם המטפל/ת תעברו אבחון מקצועי שיקבע באיזה עומק נמצאים הפגמים אותם אתם שואפים להסיר ולפי כך גם יותאם לכם עומקו של הטיפול.

פילינג בינוני הוא טיפול אשר פועל להסרת מספר שכבות עור (בניגוד לפילינג שטחי אשר גורם אך ורק לשכבה דקיקה של עור להתקלף) ומצריך אחריו תהליך החלמה ואפילו טומן בחובו מספר סיכונים, את הפילינג הבינוני ניתן לבצע בכל שלשת השיטות כאשר השניים המובילות הן: פילינג כימי ופילינג לייזר שנחשבות למדויקות יותר מזו המכנית.

פילינג כימי בינוני- בעת טיפול זה מורח המטפל ערבוב של חומרים כימיים בדרגת חוזק ובמינון מתאים כדי שיגרמו לכוויה ממדרגה ראשונה, מטרת כוויה זו היא לחדור לעומק הרצוי ולהסיר את שכבות העור בהם ממוקם הפגם האסתטי אשר אותו אתם מעוניינים להסיר ולגרום לגוף לחדש את רקמות העור במקום בצורה טובה ונקייה יותר.

פילינג לייזר בינוני- טיפול זה עושה שימוש בקרניו של מכשיר הלייזר בכדי לחדור לעומק הרצוי של שכבות העור בהם ממוקם הפגם האסתטי ולצרוב אותם בדיוק מושלם כך שכאשר רקמות העור יתחדשו הם יהיו נקיות מאותם פגמים אסתטיים שישבו עליהם קודם לכן.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

פילינג בינוני סיכונים ותופעות לוואי

בעת פילינג בינוני אנו נאלצים להסיר מספר שכבות עור בין אם זה על ידי צריבתם (פילינג הלייזר) או בין אם זה על ידי כוויה (פילינג כימי), בכל מקרה הפעולה גורמת לפציעה כזו אשר מצריכה זמן החלמה וגם טומנת בחובה מספר סיכונים ותופעות לוואי כגון:

  • זיהומים- זיהומים הם סיכון הקיים בכל פעם שנוצר אצלנו פתח פתוח או כוויה ומכיוון כי בצורה זו מבצעים את טיפול הפילינג הבינוני אז המשמעות לכך היא שהסיכון קיים. בכדי לצמצם את הסיכון שמרו על היגיינה מרבית.
  • צלקות- מכיוון וטיפול זה מסיר מספר שכבות של עור קיים סיכון נמוך כי צלקת כלשהי תופיע על פני העור ותקלקל את האסתטיקה החיצונית של הפנים.
  • שינוי בפיגמנטציה- סיכון נוסף הקיים לאחר טיפול זה הוא שינוי בפיגמנטציה של העור שעלולה להיות בגוון שונה מזה הקיים.
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול פילינג בינוני!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול פילינג בינוני!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט