חפש באתר
טיפול פילינג לגברים
 

טיפול פילינג לגברים

טיפול פילינג הוא הליך אסתטי שנועד להצעיר, לחדש ולהחליק את עור הפנים, עד לא מזמן היה נהוג לחשוב כי טיפול זה הוא לנשים בלבד וגברים רבים ראו בו כטאבו, אך בימים אלו כאשר הגבר המודרני מטפח עצמו עם לא מעט טיפולי אסתטיקה וניתוחים פלסטיים טיפול הפילינג לגברים הוא הדרך האולטימטיבית לשפר את החזות החיצונית של הפנים ולהעלים קטמים ופגמים אחרים.

טיפול פילינג מהו והאם יש הבדל כלשהו בין גברים לנשים?

ובכן טיפול הפילינג למעשה מקלף בצורה כזו או אחרת את העור באזור הטיפול וכך למעשה מעלים את הסדקים, הכתמים ושאר הפגמים שאנו רוצים להעלים מעורנו, לאחר קילוף העור הגוף נכנס לשלב החלמה ומצמיח באזור עור חדש ונקי יותר.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

לא קיימים הבדלים משמעותיים בטיפול פילינג בין גברים לנשים, ההבדל היחידי שעשוי להיות הוא החוזק של חומר הטיפול או עוצמתה של קרן הלייזר שמבצעת את קילוף העור וזאת מכיוון כי לרוב הגברים יהיה עור קשה ועבה יותר מזה של נשים אשר קילוף השכבות שלו יצריך טיפול חזק יותר.

מה הסיבות הנפוצות ביותר שבגללן גברים מבצעים טיפול פילינג?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן טיפול הפילינג מטרתו היא קילוף העור וכתוצאה מכך הצערתו והעלמת פגמים אסתטיים, רוב הגברים שמבצעים טיפולי פילינג מגיעים בכדי לקבל פתרון אסתטי לכתמי עור ופיגמנטציה, להעלמת סדקים המופיעים על עור יבש, להעלמת גבשושיות וטשטוש צלקות אקנה.

מהם טיפולי הפילינג הנפוצים ביותר לגברים?

ובכן קיימות מספר שיטות בכדי לבצע את טיפול הפילינג כאשר אנחנו נסקור כעת את השתיים הפופולאריות והנפוצות ביותר לגברים והן:

  • פילינג לייזר- בשיטה זו טיפול הפילינג יתבצע על ידי קרן הלייזר שפולט המכשיר, האנרגיה החזקה שלה תגרום לצריבת העור באזור הרצוי ובכך תסיר את השכבות עליהן יושב הכתם, הגבשושית או כל פגם אסתטי אחר שאתם רוצים להסיר. הייחוד של טיפול זה הוא ביכולת שלו להתמקד ולא לסטות מאזור הטיפול ולכן הוא נחשב בטוח יותר. למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד פילינג לייזר !
  • פילינג כימי- פילינג כימי הוא טיפול אשר מקלף את שכבות העור על ידי משחה בעלת מרכיבים כימיים הנמרחת על העור וגורמת לכוויות, תוצאה זו מעלימה את הכתמים ואת הפגמים ומכריחה את הגוף לחדש את רקמות העור באזור למראה חלק ונקי יותר. למידע נוסף על שיטה זו היכנסו לעמוד פילינג כימי!
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות לטיפולי פילינג!
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות לטיפולי פילינג!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט