חפש באתר
טיפול פילינג
 

טיפול פילינג

טיפול פילינג הוא הליך אשר מטרתו היא קילוף שכבה או מספר שכבות של העור בכדי להעלים נגעים, קמטים קטנים וכתמים שונים הנמצאים על העור, את טיפול הפילינג ניתן לבצע על ידי שלוש שיטות שונות ובשלוש עומקים שונים אך על כל אלו נסביר בהרחבה בהמשך מאמר זה.

בעמוד זה נסקור בפניכם מהו טיפול פילינג, לאילו תופעות הוא עוזר, כיצד הוא מתבצע, אילו מכשירים קיימים, אילו עומקים ניתן להגיע בטיפול זה ועוד… כמו כן בעמוד זה תוכלו לקבוע תור לפגישת ייעוץ עם אחד מהמומחים שלנו ואפילו לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד וכל זאת על ידי מילוי פרטיכם בתיבות המיועדות לכך.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

טיפול פילינג מהו וכיצד הוא מתבצע?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן טיפול פילינג הינו הליך אשר מבצע קילוף של שכבה או מספר שכבות מהעור במטרה לגרום להתחדש בצורה נקייה וחלקה יותר מזו שהייתה קודם לכן, את הטיפול ניתן לבצע על ידי שלוש שיטות עיקריות שהן:

  •  פילינג לייזר- מכשיר זה נחשב למדויק, לטוב ולבטוח ביותר מבין שאר השיטות וזאת בזכות יכולתו לחדור אל עומק הטיפול הרצוי בצורה מדויקת וללא סטיות (מה שבשתי השיטות האחרות לא ניתן לעשות) למידע מפורט כיצד טיפול זה מתבצע, יתרונותיו ועוד…כנסו לעמוד פילינג לייזר וקראו!
  •  פילינג כימי- טיפול זה גורם לעור להתקלף על ידי כוויה הנוצרת מחומריו הכימיים של התכשיר שנמרח באזור הטיפול, את עומק הטיפול יקבע המטפל על ידי מינון החומרים הכימיים שבתכשיר. למידע אודות טיפול בשיטה זו כגון: אופן הביצוע, הסיכונים ועוד… כנסו לעמוד פילינג כימי!
  •  פילינג מכני- מכשיר זה מסיר את שכבות העור הרצויות על ידי ראש שיוף מיוחד המסתובב במהירות וכאשר הוא בא במגע עם העור הוא יקלף אותו ויצור שפשוף. למידע אודות מכשיר זה כנסו לעמוד פילינג מכני!

מהם העומקים של טיפול פילינג ולמה צריך בכלל לבצע את ההליך בעומקים שונים?

ובכן טיפול הפילינג מטרתו היא כאמור להסיר ולהעלים פגמים אסתטיים כגון: קמטוטים קטנים, כתמים שונים וכ”ו… הבעיה שחלק מאותם כתמים יושבים בעומקים שונים של העור ובכדי להגיע אליהם יש להעריך את עומקם ואז לבצע את טיפול הפילינג המתאים, העומקים הם: פילינג שטחי, פילינג בינוני ופילינג עמוק, מן הסתם ככל שמעמיקים ומסירים שכבות עור רבות יותר ככה גם מגדילים את הסיכונים ומקשים על הגוף את ההחלמה לאחר הטיפול.

שימו לב!! לעיתים הציפיות  מטיפול הפילינג  גבוהות מידי והוא לא יוכל להעלים לחלוטין את כל כתמי הפיגמנטציה והנמשים שמופיעים לכם בגוף, אך הוא בהחלט יטשטש ויבהיר אותם ביחס למה שהיו קודם לכן, התייעצו עם מטפל מוסמך לגבי כתמי הפיגמנטציה שלכם הוא יוכל לאחר בדיקה מקיפה להעריך את עומקם ואת דרגת ההבהרה שלהם ולתת לכם תחזית כלשהי עוד בטרם הטיפול. הרשו לנו להפגיש אתכם עם המומחים שלנו לגישת ייעוץ בתחום או אפילו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, כל שעליכם לעשות הוא להקליד את פרטיכם בתיבות המיועדות לכך בעמוד זה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי!

קטגוריות משנה
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט