חמשת טיפולי הפילינג המובילים לשנת 2018

כולנו רוצים מראה עור בריא, נקי מכתמים, חלק ומוצק. אחת השיטות הטובות ביותר לחידוש התאים והענקת מראה עור זוהר היא שיטת הפילינג. הפילינג עוזר להגיע לשכבות העמוקות של העור, מעודד חידוש של התאים ובכך מטשטש מראה קמטוטים וקמטים. הנה חמשת טיפולי הפילינג המובילים לשנת 2018.  
  1. פילינג כימי - פילינג כימי מגיע בשלוש רמות טיפול: טיפול קל, בינוני וטיפול עמוק. פילינג כימי אפשר לבצע רק במרפאות ספציפיות וקליניקות המתמחות בתהליך. הטיפול מסייע להבהיר את העור מצד אחד ולשפר את המרקם שלו מהצד השני. פילינג כימי מומלץ לאנשים הסובלים מפיגמטיציה כאשר התהליך מבוסס על חומצות המסייעות בתהליך הקילוף. כשמדובר בפילינג עמוק, לרוב התהליך יתבצע על ידי רופא עור או מנתח פלסטי.
  2. פילינג שבבי יהלום - תהליך קילוף ייחודי המתבצע באמצעות שימוש בשבבי יהלום שעברו תהליך חספוס ועוזרים לשייף את שכבת העור העליונה ומייעלים את תהליך חידוש התאים. ניתן לבצע את הטיפול אצל קוסמטיקאיות.
  3. פילינג גלי רדיו - תהליך קילוף המתבצע בעזרת אנרגיית חום של גלי רדיו אשר חודרים לרקמות העמוקות תוך כדי החדרה של חומצות, חומרים פעילים, נוגדי חמצון, ויטמינים ומינרלים. החיסרון של הטיפול הוא בכל שיש כאב קל אבל היתרון הוא בתוצאה המדהימה שמקבלים- מראה עור חלק, בוהק ומוצק.
  4. פילינג לייזר - מדובר בטיפול על בסיס טכנולוגיית הלייזר. היום יש בשוק כל מיני מכשירי לייזר כאשר ניתן לבצע אותו אצל רופאי עור או פלסטיקאים. הטיפול דורש בין 3-6 ימי החלמה. טיפול מעולה אשר עוזר להיפטר מצלקות, קמטים וכתמים.
  5. פילינג המסה - פילינג בו עושים שימוש בחומצות אלפא הידרוקסיות. החומצות עוזרות להמיס את החומרים הנמצאים בין התאים עצמם ועוזר לפרק את תאי העור המתים. לאחר הטיפול גם מרקם וגם גמישות העור משתפרים פלאים.
טיפולי אסתטיקה ניתוחים פלסטיים
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט