חפש באתר
חידוש עור הפנים
 

חידוש עור הפנים

חידוש עור הפנים הוא הליך אשר מתבצע על ידי פילינג ומצליח להתגבר על קמטוטים קטנים, שחורים, כתמים שונים על העור ופגמים אחרים אשר הורסים את האסתטיקה החיצונית של פנינו.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות חידוש עור הפנים באמצעות טיפולי פילינג שונים כגון: פילינג כימי, פילינג לייזר ופילינג מכני.

כיצד מתבצע הליך חידוש העור באמצעות פילינג?

ובכן חידוש עור הפנים באמצעות פילינג למעשה גורם לעור פנינו להתקלף ובכך מעלים את הפגמים שעליו, לאחר הקילוף עור הפנים מתחדש באופן נקי וחלק, את חידוש עור הפנים ניתן לבצע בשלוש דרגים שונים שהם: פילינג שטחי, פילינג בינוני ופילינג עמוק, את דרגת החומרה של הטיפול יקבע המטפל על פי עומק הפגם שאותו רוצים להוריד, לדוגמא כתמים בעור יושבים בעומקים שונים בין שכבות העור וככל שהם עמוקים יותר יש לנקוט בפילינג אשר מסיר שכבות עור גדולות יותר.

פילינג שטחי- זוהי הדרגה הנמוכה ביותר שקיימת בטיפול פילינג והיא מסירה את שכבות העור החיצוניות בלבד, לאחר טיפול לחידוש העור באמצעות טיפול זה תישאר על הפנים כוויה קלה.

פילינג בינוני- כתמים ופגמים אחרים אשר מיקומם עמוק יותר אל תוך שכבות העור ואין ביכולתו של טיפול הפילינג השטחי אפשרות להתמודד איתם, יטופלו על ידי פילינג בינוני אשר מעמיק ומסיר כמות שכבות גדולה יותר מזו של קודמו, לאחר הטיפול בפילינג בינוני נותרות כוויות משמעותיות יותר אשר עלולות להוביל לסיבוכים וסיכונים באחוז גבוה יותר, למידע מפורט יותר על נושא זה היכנסו לעמוד פילינג בינוני!

פילינג עמוק- פילינג עמוק מיועד לכתמים ופגמים אשר יושבים ממש עמוק בתוך שכבות העור, טיפול זה כבר בעל אחוזי סיכון גבוהים באופן משמעותי מקודמיו ולרוב לפני הטיפול עצמו נערכות מספר בדיקות מקדימות, למידע נוסף אודות הסיכונים והטיפול עצמו היכנסו לעמוד פילינג עמוק וקראו!

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד מבצעים את טיפול הפילינג?

ובכן לביצוע חידוש עור הפנים באמצעות פילינג קיימות שלושה אפשרויות שונות שהן:

  • פילינג כימי- בשיטה זו קילוף עור הפנים יהיה על ידי מריחה של משחה המכילה בתוכה חומרים כימיים פעילים הגורמים לכוויה בעור ובכך מאלצים אותו להתקלף ולהתחדש, את דרגת העומק של הטיפול משיגים דרך מינון שונה של החומר או על ידי שילוב משחות כימיות אחרות, למידע מפורט יורת בנושא זה היכנסו לעמוד פילינג כימי!
  • פילינג לייזר- שיטה זו משיגה בדיוק את אותה תוצאה של הפילינג הכימי רק שבמקום מריחה של משחה כזו או אחרת מבצע את צריבת העור וקילופו מכשיר הלייזר שידוע כמדויק יותר משאר השיטות הקיימות ובכך גם בטוח יותר. למידע נוסף אודות שיטה זו היכנסו לעמוד פילינג לייזר!
  • פילינג מכני- שיטה לא כל כך פופולארית והרבה פחות מדויקת מהשתיים האחרות היא שיטת הפילינג המכני, בהליך זה מקולף העור על ידי מכונה אשר לה ראש שיוף מיוחד שמסתובב במהירות רבה ובמגע עם העור מקלף את שכבותיו.
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול בפילינג בפנים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול בפילינג בפנים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט