חפש באתר
מילוי שפתיים
 

מילוי שפתיים

מילוי שפתיים היא שיטה להצגת שפתיים חושניות וסקסיות יותר הנקראת גם עיבוי שפתיים, מילוי השפתיים מתבצעת על ידי חומרי מילוי מיוחדים בהם עושה שימוש תעשיית האסתטיקה גם בתחומים אחרי כמו מילוי קמטים, העלמת צלקות אקנה ועוד..

בעמוד מילוי שפתיים נביא בפניכם סקירה אודות חומרי מילוי אלו כגון: טאוסיאל, ג’ובידרם, הילפורם ורסטילן.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מילוי שפתיים, מהם חומרי המילוי?

  • טאוסיאל- חומר זה הינו חומר מילוי זמני המיוצר בשוויץ ומבוסס על 100% חומצה היאלורונית (חומר טבעי אשר נמצא בכל רקמה בגופנו), עמידותו של הטאוסיאל תלויה בסוג המוצר שבחרתם (קיימים 3 מוצרי טאוסיאל) אך גם החזק ביותר שבניהם מחזיק מקסימום שנה וחצי מזמן ההזרקה. רוצים לדעת מהם מוצרים אלו, כמה זמן כל אחד מהם מחזיק, מחיר משוער של כל אחד מהם ועוד מידע על חומר הטאוסיאל? כנסו לעמוד טאוסיאל וקראו!
  • ג’ובידרם- חומר מילוי זמני המבוסס על חומצה היאלורונית אשר לו קיימים 4 גרסאות שונות אשר לכל אחת מהן יתרונות ויעודים שונים, רוצים לדעת מהם, כנסו לעמוד ג’ובידרם וקראו!
  • הילפורם- חומר מילוי זמני המופק מחומצה היאלורונית אשר נלקחה מן החי, לחומר זה עמידות בינונית ביחס לחומרי מילוי אחרים והוא יכול להחזיק מעמד בין שמונה חודשים לתקופה של שנה לפני שתאלצו לבצע את הטיפול בו שוב, רוצים לדעת מידע רחב ומפורט יותר על חומר זה? היכנסו לעמוד חומר מילוי הילפורם וקראו!
  • רסטילן- הינו חומר מילוי זמני אשר תחתיו יש קבוצה שלמה של מוצרים שונים המבוססים על חומצה היאלורונית, קבוצת חומרים אלו נחשבת לאיכותית והמתקדמת ביותר מבין חומרי המילוי הזמניים שקיימים כיום בשוק. למידע רחב ומפורט יותר על חומרים אלו אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד רסטילן!.

מדוע סיליקון לשפתיים איננו חומר מילוי שפתיים?

המשותף לכל החומרים אותם סקרנו קודם לכן זה שכולם משמשים כחומרי מילוי כאשר הם חודרים מתחת לרקמות העור של השפתיים וממלאים אותן, סיליקון לשפתיים איננו חומר מילוי אלא סוג של חומר גירוי שיוצר רקמה צלקתית מסביב כל טיפה שמוזרקת אל השפתיים והיא זו שלמעשה יוצרת את הנפח.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור מילוי שפתיים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור מילוי שפתיים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט