חפש באתר
ניתוח עפעפיים זיהומים
 

ניתוח עפעפיים זיהומים

זיהומים אשר מופיעים לאחר ניתוח עפעפיים הם תופעת לוואי מוכרת ונפוצה אשר עלולים במקרים נדירים או בהיעדר טיפול לגרום לנזק בלתי הפיך ומסוכן לעין ולבריאות הכללית של המטופל, רוצים לדעת מהם בכלל זיהומים אלו ולמה הם מופיעים מלכתחילה? רוצים לדעת באילו אמצעים נוקטים בכדי להבריא את הזיהומים הללו?

בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות זיהומים המופיעים לאחר ניתוח עפעפיים כגון: מהם בכלל אותם זיהומים ולמה הם מופיעים בעיניים שלנו לאחר הניתוח, במידה והופיעו זיהומים לאחר הניתוח כיצד ניתן להעלים אותם ועוד… כמו כן תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לניתוח עפעפיים אצל טובי המנתחים הפלסטיים אשר עובדים עמנו, השאירו פרטים כאן בעמוד.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהם בכלל הזיהומים הללו ולמה בכלל הם צצים בעיניים שלנו לאחר ניתוח עפעפיים?

ובכן זיהומים הם האויב הגדול של כל הליך כירורגי כזה או אחר והופעתם לאחר ניתוחים היא עניין נפוץ מאד, במרוץ השנים הרופאה מצליחה לצמצם את המקרים בהם תופעת לוואי זו מתרחשת בזכות טיפול מנע חזק (אנטיביוטיקה ישר לאחר הניתוח ), בזכות הוראות מפורטות למטופלים כיצד לשמור על הסטריליות של האזור לאחר הניתוח וכמובן סטריליות גבוה מאד של הכלים בהם עושים שימוש במהלך הניתוח ושל סביבת העבודה.

רוב הסיבות להופעתם של הזיהומים הן בדרך כלל תוצאה של חוסר סטריליות אי שם בתהליך (יכול להיות בזמן הניתוח עצמו או במהלך ההחלמה ).

בכדי להקטין את הסיכוי כי זיהומים יופיעו אצלכם בעיניים לאחר ניתוח עפעפיים הקפידו על הוראותיו של הרופא המנתח, הקפידו לא לפספס את זמן טפטוף הטיפות ( או משחת ) האנטיביוטיקה, השתדלו לא לגעת בעיניים עם ידיים לא שטופות היטב והקפידו על היגיינת המקום עצמו.

מה עושים לאחר שכבר הופיעו זיהומים?

ובכן ראשית חשוב מאד לציין כי יש לגשת במהירות המרבית לרופא המנתח בכדי לא לאפשר לתופעה להתפשט ולגדול עוד יותר ממה שהיא ברגע שגילתם אותה, סביר להניח כי הרופא יעניק לכם מרשם לאנטיביוטיקה חזקה יותר ויקרא לכם לפגישת מעקב שוב לאחר כמה ימים, במידה והאנטיביוטיקה החדשה לא עזרה הוא ינסה או אנטיביוטיקה מסוג אחר או מינון גבוה יותר, אם ובמידה וכל תרופות האנטיביוטיקה שנטלתם לא סייעו להעלים את הזיהום (תרחיש נדיר יחסית) יהיה צורך לנקוט בטיפול כירורגי אשר במהלכו יפתח האזור המזוהם והמנתח ינקה ויחטא אותו באופן ידני.

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לניתוח עפעפיים!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לניתוח עפעפיים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט