חפש באתר
ניתוח אף כושל
 

ניתוח אף כושל

ניתוח אף פלסטי הוא הליך אשר מטרתו היא שיפור החזות החיצונית של האף כגון: הקטנת אף גדול, הרמה של אף נשרי, קיצור אף ארוך ועיצוב האף למראה סולד ואסתטי יותר, בכל ניתוח פלסטי ובמיוחד בניתוח אף ( לאו דווקא בזמן הניתוח אלא בעקבות העדינות שיש לנקוט עם האף לאחר הקיבוע בזמן ההחלמה) קיים סיכון של כישלון אשר יגרום לתוצאות הפוכות מהרצוי, במקרה שכזה מה עושים? התשובה לכך בהמשך.

במאמר זה נביא בפניכם מידע רב אודות ניתוח האף הכושל כגון: מהן הסיבות לכישלון בניתוח זה, מה יהיו התוצאות של הניתוח הכושל, מה ניתן לעשות לאחר מכן בכדי לתקן את המצב וכ”ו…

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהו ניתוח אף כושל ולמה הוא בכלל מתרחש?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן הסיבות לניתוח אף כושל הם לאו דווקא כתוצאה מהניתוח עצמו אלא גם יכולות להיות בעקבות תהליך החלמה לא ראוי (נסביר זאת יחד עם הסיבות האחרות בהמשך), בכל אופן ניתוח אף כושל בדרך כלל יתבטא בצורה חיצונית לקוי אשר תבוא לידי ביטוי באף עקום, אף עם בליטה, אף עם עיוות כלשהו וכ”ו… אך לא רק, ניתוח אף כושל יכול גם לגרום לבעיות נשימה (כתוצאה של מחיצות שנפגמו ) ובעיות רפואיות שונות.

הסיבות הנפוצות ביותר לניתוח אף כושל יכולות להיות: רשלנות של המנתח בזמן ביצוע ההליך, קיבוע שזז כתוצאה ממכה או טלטול, אי שמירה על היגיינה בזמן ההחלמה, אי ציות להוראותיו המפורטות של הרופא המנתח לגבי תהליך ההחלמה.

כיצד מתקנים ניתוח אף כושל?

את ניתוח האף הכושל נתקן באמצעות הליך כירורגי נוסף אשר נקרא ניתוח תיקון אף, הליך זה מטרתו תהיה תיקון הליקוי שנגרם לאף במהלך הניתוח הראשוני בין אם זוהי מחיצה פגומה אשר גורמת לצפצופים מהאף ולכאבי ראש כתוצאה של מעברי אוויר קטן, או בין אם זהו מראה לקוי ופגום שנגרם לאף.

כיצד מתבצע ניתוח תיקון האף?- ובכן בדרך כלל ניתוח אף זה יתבצע בצורה שונה מזו של ניתוח האף הראשוני כאשר את התיקון ואת החתכים יבצע הרופא בצורה חיצונית ולא דרך הנחיריים כפי שבדרך כלל ניתוח האף הראשוני מתבצע, במהלך הניתוח יבצע המנתח את התיקון הנדרש, אם מדובר במחיצה שנחסמה הוא יסיר את רקמות העור, הסחוס והעצמות שמפריעים בדרך, אם מדובר בעיוות כלשהו אז הוא יבצע הסרה או השתלה של סחוס בכדי לקבע את האף במצב חדש.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לניתוח תיקון אף!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לניתוח תיקון אף!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט