חפש באתר
ניתוח אף קשיי נשימה
 

ניתוח אף קשיי נשימה

ניתוח אף הוא הליך בו יתבצעו שינויים רציניים במבנה האף (בעיקר במחיצות ) אשר עלולים לגרום למצב בו מעברי האוויר יחסמו וכתוצאה מכך יחולו תופעות לוואי כגון: קשיי נשימה, צפצופים בעת הנשימה, כאבי ראש כתוצאה ממחסור אוויר וקול שונה, רוצים לדעת מדוע תופעות אלו מתרחשות, מה ניתן לעשות כדי לתקן ליקוי שכזה ועוד?

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות קשיי נשימה המגיעים לאחר ניתוח אף כגון: מהי תופעה זו ולמה היא מתרחשת, מהן התסמינים שנלווים לתופעה זו, כיצד ניתן לתקן את תופעה זו ועוד… כמו כן על ידי השארת הפרטים שלכם כאן בעמוד נוכל להעניק לכם הצעת מחיר משתלמת מטובי המנתחים אשר עובדים עמנו.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

קשיי נשימה לאחר ניתוח אף, מדוע וכיצד?

ובכן במהלך ניתוח האף יאלץ המנתח לבצע הסרת רקמות עור, סחוס וחתיכות עצם בכדי לשנות את מבנה האף לצורה הרצויה והחדשה שלו, מהלכים אלו יכולים לגרום לאחר מכן התאחות עקומה של מחיצות האף ובעקבות כך לחסות את מעברי האוויר בתעלות האף, הסיבות לכך עלולות להיות: עבודה לא מספיק טובה של המנתח, התאחות עם צלקות פנימיות שגורמות לחסימה, מכה שגרמה לאף לזוז מהקיבוע שלו בזמן ההחלמה ולהתאחות בצורה עקומה שתחסום את מעברי האוויר, אי שמירה על ההוראות של המנתח בזמן ההחלמה וכתוצאה מכך התעקמות מחיצות האף וחסימת האוויר.

התסמינים העלולים להופיע כתוצאה ממצב שכזה- כתוצאה ממצב זה עלולים להופיע תסמינים כגון: צפצופים בעת הנשימה, נחירות בלילה, כאבי ראש כתוצאה של חוסר בחמצן וקול אשר השתנה.

כיצד ניתן לתקן מצב זה?

ובכן במידה ואכן מדובר בקשיי נשימה הנובעים כתוצאה של מחיצות עקומות וחסומות לאחר ניתוח אף יש לבצע ניתוח תיקון אשר יסיר את החסימות ויאפשר את זרימת האוויר באופן סדיר ותקין. בניתוח זה רוב הסיכויים כי הניתוח יתבצע מצדי האף ולא דרך הנחיריים כמו שנהוג לעשות בניתוח אף רגיל, מצב זה מעלה את הסיכויים כי צלקת חיצונית תישאר לצד אפכם.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח אף!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח אף!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט