חפש באתר
ניתוח אף צלקות
 

ניתוח אף צלקות

ניתוח אף פלסטי הוא הליך כירורגי אשר תפקידו לרוב שיפור החזות החיצונית שלנו על ידי עיצוב האף למראה עדין יותר וכזה שמתאים לתווי פנינו, אך מכיוון כי ניתוח זה כולל בתוכו חתכים, הסרת רקמות עור, סחוס ועצמות הוא יכול ליצור בסופו של דבר את ההפך הגמור ולעוות את פניכם, אחת הסכנות היא כי לאחר ניתוח אף חיצוני תישאר לכם צלקת מכוערת בצד האף, רוצים לדעת מהו ניתוח אף חיצוני? רוצים לדעת מהי האלטרנטיבה השנייה ומה הסיכויים שבה לצלקת חיצונית?

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע אודות צלקות לאחר ניתוח אף כגון: ניתוח אף חיצוני והסיכויים הגבוהים יותר להופעת הצלקת, ניתוח אף פנימי והסיכויים בו לצלקת חיצונית, למה בכלל לבצע ניתוח אף חיצוני ועוד…

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

ניתוח אף חיצוני וצלקות

לניתוח אף פלסטי קיימות שתי דרכים לביצוע כאשר הראשונה והעדיפה על המנתחים הפלסטיים היא הדרך הפנימית בה יבצע הרופא הסרת רקמות העור, הסחוס והעצם דרך הנחיריים ללא כל צורך בחתכים חיצוניים, הדרך השנייה לביצוע ניתוח זה היא ניתוח האף החיצוני שבמהלכו המנתח יבצע את הסרת רקמות העור, הסחוס והעצם דרך חתך חיצוני בצדי האף שיבוצע בתחילתו של הניתוח, מכיוון והחתך הוא חיצוני אז במידה ותישאר צלקת לאחר הניתוח (תלוי בגנטיקה, בצורה בה טיפלתם בפצע לאחר הניתוח ובטכניקת העבודה של המנתח) היא תראה כלפי חוץ.

ניתוח אף פנימי וצלקות

זוהי כאמור השיטה העדיפה על המנתחים הפלסטיים מכיוון והתוצאה החיצונית שלה היא עדיפה בדרך כלל על זו החיצונית, במהלך ניתוח זה הרופא מבצע את פעולותיו דרך מנהרות האף (הנחיריים) עובדה זו גורמת לכך שגם ובמידה ונשארת צלקת כתוצאה מהחתכים היא תהיה צלקת פנימית ולא חיצונית כך שהיא תהיה מוסתרת כלפי חוץ ואף אחד כולל המטופל לא יוכלו לראות אותה. במהלך טיפול זה לא ניתן להשתמש בהרדמה מלאה מכיוון וצינורות ההנשמה שבהם משתמשים בזמן הרדמה מלאה מפריעים לרופא לגשת באופן יעיל ואפקטיבי למערות האף.

אז למה בכלל מבצעים ניתוח אף חיצוני?

אז בטח אתם שואלים עצמכם כעט למה בכלל מבצעים ניתוח אף חיצוני אם הסיכוי בו גבוה יותר שצלקות יעתרו את פנינו לאחר מכן? ובכן התשובה לשאלה זו היא שבדרך כלל ניתוח אף זה מתבצע רק מחוסר ברירה, כלומר במצבים בהם אין אפשרות לבצע את ניתוח הפנימי יבצע הרופא בדרך כלל את ההליך החיצוני, חלק ממצבים אלו הן: מטופל שלא מוכן לבצע את הטיפול ללא הרדמה מלאה, אף שבור המקשה על כניסה למערות האף, ניתוח אף חוזר שמחייב את הרופא לפעול בצורה חיצונית וכ”ו…

חשוב לדעת!!! הופעת צלקות קשורה לכמה סיבות שונות ומשתנה באופן אינדיבידואלי בין אדם לאדם, סיבות אלו הן:

  • גנטיקה- התאחות העור לאחר הניתוח קשורה מאד לגנטיקה של אותו אדם ויש כאלו שההתאחות של הפצע תגרום להם לצלקת קטנטנה ועדינה שגם היא עלולה להיעלם במשך השנים בעוד שמנגד קיימים אנשים שהצלקת אשר תופיע על עורם תהיה בולטת וגדולה ולא תעלם במשך השנים.
  • רמת ביצוע של הרופא המנתח- טכניקת החיתוך, עומק החתכים והסגירה שלהם בסוף עלולים להשפיע באופן ניכר על הצלקת שתישאר לאחר מכן, לכן מקצועיותו וניסיונו של המנתח בהליך זה חשובים מאד.
  • שמירה על הפצע לאחר הניתוח- לאחר הניתוח יש לבצע את הוראותיו המדויקות של הרופא המנתח ולהחליף את התחבושות בזמן, לשמור על היגיינה מרבית של האזור ושל הידיים כאשר נוגעים בפצע, למרוח את התכשירים או המשחות שממליץ עליהן הרופא בזמן ובתדירות וכ”ו…
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לניתוח אף מטובי המנתחים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לניתוח אף מטובי המנתחים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט