חפש באתר
אף רחב
 

אף רחב

אף רחב הוא מבנה אף אשר בדרך כלל יהיה קצר ורחב לצדדים, מראה שלא תמיד מחמיא לבעליו ואף גורם להם לקיפוח, חוסר ביטחון עצמי וכ”ו… באמצעים העומדים כיום לרפואה האסתטית ניתן לשפר מראה זה בניתוח אף פשוט אשר ישנה את מבנה האף על ידי חיתוך רקמות, סחוס ועצמות, את המידע כיצד ניתוח זה מתבצע, מהם הסיכונים שעומדים בפני אלו אשר עוברים אותו ומהו תהליך ההחלמה של הניתוח תוכלו למצוא כאן בעמוד.

ניתוח אף לתיקון אף רחב מהו וכיצד הוא מתבצע?

ובכן ראשית יש להבין הדרך שבה הניתוח יבצע את שינוי מבנה האף והיא: בניתוח עצמו יוסרו רקמות, סחוס ועצמות, לאחר שכל אלו יוסרו האף יהיה משוחרר ויהיה ניתן להזיז אותו לכל צד בקלות וללא התנגדות, בשלב זה מבצע המנתח קיבוע של האף בצורה בה החדשה בה הוא רוצה שהאף יראה לאחר תהליך ההחלמה, בזמן ההחלמה הרקמות, העצמות והסחוס מתאחים בצורה שהוכתבה להם על ידי הקיבוע וככה האף מקבל את צורתו החדשה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד ניתוח הצרת אף מתבצע?

ובכן בתחילתו של ניתוח זה סביר להניח כי תקבלו זריקת הרדמה מקומית עם טשטוש עמוק ולא זריקת הרדמה מלאה וזאת מכיוון כי ההרדמה המלאה מחייבת את המנתח לחבר את המטופל למכשיר הנשמה, מכשיר זה מתחבר עם צינורות אשר מקשים ומפריעים לפעולותיו של המנתח ולכן ברוב ניתוחי האף משתדלים הרופאים להימנע מהרדמה מלאה.

לאחר שההרדמה תיכנס לתוקף יבצע המנתח את הסרת הסחוס, רקמות העור והעצמות שבאף בכדי לשחרר אותו ולעצבו מחדש, את כל הפעולות הללו הוא יבצע בדרך כלל דרך הנחיריים ללא כל חתך חיצוני אשר עלול להשאיר אחריו רקמת צלקת מכוערת, לאחר פעולת ההסרה קיים סיכוי כי תבוצע השתלת סחוס (זה תלוי בצורה החיצונית שרוצים בסופו של דבר להגיע אליה) שתאריך טיפה את האף, לסיום יקבע את האף בצורה שבה רוצים שהוא יישאר לאחר ההחלמה והמטופל ישוחרר לחדר ההתאוששות.

תהליך ההחלמה מניתוח הצרת אף

תהליך ההחלמה לאחר ניתוח אף ימשך כמה שבועות בהן תאלצו להקפיד בזהירות משנה על אפכם, כל מכה או תזוזה עלולה לסכן את תוצאות הניתוח ולגרום לאפכם להתאחות בצורה עקומה ולא יפה.

את המידע המפורט והרחב על תהליך ההחלמה לאחר ניתוח האף ניתן למצוא בעמוד ניתוח אף החלמה!

הסיכונים שלאחר ניתוח תיקון אף רחב

ובכן ניתוח זה טומן בחובו כמה סיכונים אפשריים ותופעות לוואי שעלולות לצוץ במשך תהליך ההחלמה, את המידע המפורט והרחב על הסיכונים ותופעות לוואי אלו תוכלו למצוא בעמוד ניתוח אף סיכונים!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח אף פלסטי!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח אף פלסטי!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט