חפש באתר
אף עקום
 

אף עקום

אף עקום יכול להיגרם כתוצאה של מכה חזקה אשר שברה את האף קלות וגרמה לו להתאחות בצורה עקומה או כתוצאה מולדת, בכל מקרה ניתן ליישר כל אף עקום בעזרת ניתוח אף פלסטי במהלכו יסיר המנתח עצמות, עור וסחוס ויישר את האף למראה אסתטי אשר יתאים לתווי פניכם.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות הליך יישורו של אף עקום כגון: כיצד הליך זה בכלל מתבצע, מהם הסיכונים שכרוכים בביצוע ניתוח זה, מתי ניתן להבחין בתוצאות ועוד… כמו כן על ידי השארת פרטיכם בעמוד זה תוכלו לקבל מאתנו הצעות מחיר משתלמות במיוחד לניתוח אף מהמנתחים הפלסטיים הטובים ביותר בתחום.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד מתבצע תיקון של אף עקום?

ובכן השלב הראשון של הליך זה יהיה פגישת ייעוץ במרפאתו של הרופא המנתח בה יילקחו מידות אפכם ותצלום תווי הפנים שלכם, לאחר מכן תתבצע פגישה נוספת בה תבצעו ביחד עם המנתח הפלסטי תיאום ציפיות שיתבסס על צורת האף שאתם רוצים לראות בתום הניתוח ועל הנתונים הפיזיים שלכם.

מהלך הניתוח עצמו- עוד בטרם יחל ההליך עצמו תקבלו זריקת הרדמה אשר תבטיח כי לא תחושו כל כאב בזמן הניתוח, זריקת הרדמה זו לרוב תהיה מקומית בתוספת טשטוש עמוק וזאת מכיוון כי זריקת ההרדמה המלאה מחייבת את הרופא לחבר אתכם למכונת הנשמה אשר תפריע למנתח לעבוד על אפכם, לאחר שזריקת ההרדמה תחל להשפיע על גופכם יבצע המנתח את החתכים הראשונים של העור בתוך הנחיריים דרכם יגיע לסחוס ולעצמות ויסיר כמות נכבדה עד אשר האף יהיה חופשי לתזוזה ועצמות בולטות כבר לא יהוו בעיה, לאחר שהאף יהיה משוחרר יקבע אותו המנתח במקומו החדש בכדי שתהליך ההתאחות של הסחוס, רקמות העור והעצם תעוצב לצורה החדשה והישרה של אפכם.

הסיכונים שכרוכים בניתוח זה

ובכן ניתוח אף הוא הליך בו יבצע המנתח חתכים, יסיר חלקי סחוס, עצם ורקמות עור, לאחר מכן האף יהיה חופשי לתזוזה ויצריך קיבוע איכותי וחזק, כמובן שפעולות אלו טומנות בחובן לא מעט סיכונים ותופעות לוואי העלולים להופיע במהלכו של הניתוח או בזמן ההחלמה. רוצים לדעת מהם סיכונים ותופעות לוואי אלו? כנסו לעמוד ניתוח אף סיכונים וקראו!

מתי אפשר לראות את תוצאות הניתוח?

ובכן לאחר שתסירו את סד הגבס שמקבע את אפכם, אתם עדיין תבחינו בנפיחות כתוצאה של הניתוח ויהיה קשה לראות עדיין תוצאות אבל כשבועיים לאחר מכן כבר תהיה הפחתה משמעותית של הנפיחות ויהיה ניתן לראות כבר את השינוי אך את התוצאה הסופית של הניתוח תראו רק כשהנפיחות תעלם לחלוטין, מצב אשר עלול להימשך עד כדי שנה מזמן הניתוח.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח אף!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח אף!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט