חפש באתר
אף סולד
 

אף סולד

אף סולד, קטן ויפה הוא חלמום של רבים אשר נולדו עם מבנה אף אותו הם לא אוהבים בלשון המעטה, בימים אלו חלום זה קרוב להגשמה יותר מתמיד וזאת בזכות ניתוח אף אשר יהפוך כל אף גדול, אף נשרי, אף עקום וסתם כזה שמראהו לא מסתדר עם תווי הפנים לאף סולד, קטן ויפה.

בעמוד זה נביא לכם מידע רב אודות ניתוח האף שיהפוך את אפכם לסולד כגון: כיצד ההליך מתבצע, מהם הסיכונים, מהי ההחלמה לאחר מכן ועוד… כמו כן תוכלו לקבוע פגישת ייעץ עם המנתחים הפלסטיים הטובים ביותר בשוק ואפילו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד על ידי השארת פרטיכם באחת מהתיבות שנמצאות כאן בעמוד.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד ניתן להשיג מראה של אף סולד בניתוח אף פשוט?

ובכן ניתוח אף הוא הליך בו יסיר המנתח חלקי עצם, סחוס ורקמות עור בכדי להוריד מנפחו, גודלו וגם בכדי לשחרר אותו מקיבוע, לאחר פעולה זו הרופא יקבע את האף המשוחרר במקומו החדש ככה שבתום הליך ההחלמה והתאחות של חלקי העצם, עור וסחוס האף יישאר בצורה בה המנתח קיבע אותו ויקבל מראה של אף סולד, קטן ויפה.

פגישת הייעוץ בשלבים המקדימים לניתוח-  ובכן בשלב הראשון תוזמנו לפגישת ייעוץ עם הרופא המנתח בה הוא ימדוד את אפכם, ישמע את רצונכם (זה הזמן להגיד לו כי אתם מעוניינים באף סולד) ולבסוף תתאמו ציפיות לגבי מה שניתן להשיג בתום הניתוח בהתאם לרצונותיכם ומבנה הפיזיולוגי של אפכם ומה שנשאר זה לקבוע תאריך לניתוח.

כיצד בדיוק הליך זה מתבצע?- ובכן תהליך זה מחל כאשר הרופא המרדים יזריק לכם את חומר ההרדמה אשר בניתוח זה לרוב יהיה הרדמה מקומית בשילוב של חומר טשטוש עמוק, זאת מכיוון כי חומר ההרדמה המלאה מצריך חיבור למכונת הנשמה אשר מגבילה ומפריעה למנתח לעבוד על אפכם, לאחר שחומר ההרדמה ישפיע על גופכם יחל המנתח להסיר חתיכות עצם, סחוס ורקמות עור עד אשר האף יהיה חופשי למשחק ובעל נפח קטן יותר מאשר היה קודם לכן, בשלב זה ימקם המנתח את האף בצורה כזו אשר קצהו נוטה מעלה (מראה של אף סולד) ויקבע אותו באמצעות סד גבס מיוחד. למעשה בשלב זה הניתוח תם וכל שנשאר עכשיו למנתח הוא לחכות כי תתאוששו מחומר ההרדמה בכדי לבדוק את שלומכם.

תהליך ההחלמה שלאחר ניתוח האף

ובכן הליך ההחלמה הוא חשוב לא פחות מהניתוח עצמו מכיוון והקפדה על הוראותיו של הרופא בזמן זה יסייעו לקבע את צורתו הסופית של האף. למידע נוסף אודות תהליך ההחלמה כגון: ההגבלות בזמן ההחלמה, זמן ההחלמה המשוער ועוד… תמצאו בעמוד ניתוח אף החלמה!

הסיכונים הכרוכים בניתוח זה

ובכן בדומה לניתוחים פלסטיים אחרים גם ניתוח אף טומן בחובו לא מעט סיכונים ותופעות לוואי העלולים לצוץ במהלכו או לאחר מכן בזמן ההחלמה, למידע מפורט אודות הסיכונים הללו כנסו לעמוד ניתוח אף סיכונים!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח אף!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח אף!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט