חפש באתר
אף נשרי
 

אף נשרי

אף נשרי הוא אף אשר צורתו מזכירה מקור של נשר כאשר עצם באף בולטת במרכז וקצהו יורד כלפי מטה, מבנה אף נשרי יכול לגרום לרבים אי נוחות עם המראה שלהם ובעקבות כך להרגיש תחושת נחיתות וביטחון עצמי נמוך, את בעיה זו ניתן לפתור באמצעות ניתוח אף פלסטי אשר במהלכו יסיר המנתח חלקי עצמות, סחוס ועור מפנים האף, יקטין אותו ויישר אותו למראה אסתטי ויפה יותר.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב כיצד ניתוח אף פלסטי לתיקון אף נשרי מתבצע, מהם הסיכונים, מהי ההחלמה לאחר מכן וגם אפשרות להשאיר את פרטיכם ולקבל הצעת מחיר מהמומחים שלנו בתחום.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

ניתוח אף לתיקון מבנה אף נשרי

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן מראה אף נשרי הוא אף אשר בו עצם המרכז בולטת בעוד קצה האף יורד כלפי מטה, אם מסתכלים בפרופיל על האדם לו מבנה אף כזה הדבר יזכיר מקור של נשר ומכאן מגיע גם השם, בכדי לשפר את המראה האסתטי של אפכם יש לבצע ניתוח אף פלסטי.

כיצד מתבצע ניתוח זה ואיך הוא משנה את מראה האף הנשרי? ובכן את צורתו החדשה של אפכם תקבעו עוד בטרם הניתוח בפגישת הייעוץ שלכם עם הרופא המנתח אשר תכלול מדידות של הרופא, המלצות שלו, הצגת האפשרויות לעיצוב אפכם מתוך קטלוג תמונות ולסיום הדמיה ממוחשבת שלכם עם עיצוב האף החדש שלכם.

הניתוח עצמו יחל כאשר הרופא המרדים מחדיר לגופכם חומר הרדמה (לרוב ההרדמה תהיה מקומית עם טשטוש עמוק אך עלולה להשתנות על פי החלטתו של המנתח) לאחר שחומר ההרדמה יחל את השפעתו על הגוף יתחיל המנתח לבצע הסרה של חתיכות סחוס, עצמות ורקמות עור מפנים האף , כל זאת בכדי להקטין מן הסתם את נפחו וגודלו של האף אבל גם בכדי לגרום לו להיות משוחרר כדי שהמנתח יוכל לקבע אותו במקומו החדש כדי שהסחוס, העצמות ורקמות העור יתאחו בצורה זאת. את הקיבוע יבצע המנתח באמצעות דחיפת טמפונים אל נחירי האף (לטמפונים אלו תפקיד כפול כאשר מעבר לספיגת הדם שימשיך לנזול ביומיים שלאחר הניתוח גם מסייעים לקיבועו של האף בזמן זה) ובאמצעות סד גבס מיוחד.

שימו לב!!! לאחר הניתוח יש לשמור ולהקפיד על קיבועו של האף, במידה והאף יחטוף מכה קלה, או יזוז ממקומו תוצאות הניתוח עלולות להשתנות ובמקום אף יפה ומעוצב תקבלו אף עקום ולא אסתטי.

הסיכונים שבניתוח זה

לניתוח זה בדומה לכל הליך כירורגי אחר קיימים כמה סיכונים ותופעות לוואי אשר עלולים לצוץ במהלך הניתוח או בזמן ההחלמה שבא אחריו, את הסיכונים והסיבוכים הנפוצים ביותר שמיוחסים לניתוח אף פלסטי תוכלו למצוא בעמוד ניתוח אף סיכונים!

תקופת ההחלמה לאחר ניתוח אף

בניתוח זה כאמור המנתח יסיר חתיכות סחוס, עצמות ורקמות עור, לא צריך להיות רופא בכדי להבין כי עכשיו מצפה לכם תקופת החלמה בה הגוף אמור להתאושש ולהחלים מהפציעה, אך כמה זמן זה ימשך, מהן ההגבלות בזמן זה וכמה זה כואב? לשאלות אלו תמצאו תשובות בעמוד ניתוח אף החלמה!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת מהמומחים שלנו לניתוח אף!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לניתוח אף!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט