חפש באתר
איך ניתן לקצר אף ארוך?
 

איך ניתן לקצר אף ארוך?

אף ארוך, נפוח וגדול הוא בעיה אסתטית המשותפת לרבים בעולם, את מראהו של האף ניתן לשנות כיום כמעט לכל צורה ואורך שתרצו וזאת על ידי ניתוח אף פלסטי אשר ישפר את המראה האסתטי של פניכם, יגרום לכם להרגיש טוב יותר עם עצמכם וישנה את הביטחון העצמי שלכם כלפי חוץ. קראו את מאמר זה ומצאו מידע רב על אופן ביצוע הניתוח, על ההחלמה ועל הסיכונים הטמונים בשיפור מראה הפנים שלכם.

כיצד הליך קיצור אף למעשה מתבצע?

ובכן ניתוח אף פלסטי הוא הליך בו יוסרו מפנים האף חתיכות סחוס, חלקי עצם ורקמות עור אשר מקבעות את האף בצורתו הנוכחית ומעניקות לו גם את גודלו הפיזי, לאחר הסרתם האף יהיה חופשי לתזוזה ובעל נפח קטן יותר (למעשה כבר קוצר האף בשלב זה עכשיו יהיה על המנתח רק לעצב אותו כדי שיראה טוב), שלב זה הוא השלב האחרון של ניתוח האף בו יקבע המנתח את האף בצורה בו הוא רוצה לראותו בסיום הליך ההתאחות, הליך הקיבוע יבוצע על ידי סד גבס מיוחד ויאפשר לרקמות העור, חתיכות הסחוס והעצמות להתאחות מחדש וייצב את האף בצורתו החדשה.

במידה והקיבוע של האף יהיה לקוי, במידה ובזמן ההחלמה תסירו את הקיבוע מוקדם מהרצוי, במידה ותחטפו מכה באף בזמן ההתאחות וההחלמה שתגרום לו לזוז ממקומו סביר להניח כי צורת אפכם תשתנה מהמתוכנן ונזק משמעותי יגרם למראה האסתטי, לכן חשוב להקפיד על מנוחה, על הקיבוע ועל מנתח מנוסה שימקם את הקיבוע בצורה המושלמת ביותר.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

סיכונים בקיצור האף

ובכן הליך קיצור האף הינו ניתוח פלסטי אשר לו מספר סיכונים ותופעות לוואי שכדאי שתדעו בטרם ביצועו, אמנם סיכונים ותופעות לוואי אלו פוחתים עם השנים (בזכות התקדמות הרפואה) אך הם עדיין קיימים ומצריכים שיקול דעת בטרם ביצוע ההליך, את פירטו הסיכונים ותופעות לוואי אלו תוכלו למצוא באופן רחב ומפורט בעמוד ניתוח אף סיכונים!

תהליך ההחלמה שלאחר ניתוח קיצור אף

ובכן בהליך ניתוח קיצור האף יבוצעו באפכם חתכים, הסרה של רקמות עור והסרה של חלקי עצמות וסחוס, לא צריך להיות רופא או גאון בכדי להבין כי לאחר הליך זה תהיה תקופת החלמה בה יורגשו כאבים ועל המטופל יהיה לנקוט בפעולות שונות ולהישמע להוראותיו של הרופא המנתח בכדי לסייע לגוף להחלים ולאף להתאחות בצורה מושלמת. למידע מפורט על תהליך ההחלמה, על הכאבים הצפויים ועל ההגבלות שקיימות בו כנסו לעמוד ניתוח אף החלמה.

מלאו פרטים וקבלו מאתנו הצעת מחיר לניתוח אף אצל המומחים שלנו!
מלאו פרטים וקבלו מאתנו הצעת מחיר לניתוח אף אצל המומחים שלנו!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט