חפש באתר
אף ארוך
 

אף ארוך

אף ארוך ולא פרופורציונאלי ביחס למבנה הפנים והראש הוא בעיה אסתטית הגורמת לרבים מבוכה ולתחושות נחיתות, בדיוק עבור אנשים אלו מומלץ בחום ניתוח אף פלסטי אשר יכול לשנות את מבנה האף וצורתו באמצעות הסרת סחוס, עצמות וקיבוע במיקום שונה על ידי המנתח.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות ניתוח פלסטי לתיקון ושיפור מראה אף ארוך ולא פרופורציונאלי כגון: כיצד מתבצע ההליך, מהו זמן ההחלמה לאחר מכן, מהם הסיכונים ועוד…

ניתוח פלסטי עבור אף ארוך ולא פרופורציונאלי

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן ניתוח אף פלסטי נועד לתיקון ושיפור מראהו של אף ארוך, אף גדול, רחב, שקוע, עקום וכ”ו… הליך כירורגי זה משנה את מבנה האף על ידי הסרה של רקמות סחוס, עור ועצמות מהאף ולאחר מכן קיבועו במקום הרצוי תוך הכוונה כי הליך ההתאחות יגרום לאף להתאחות בצורה החדשה.

אופן ההליך- ובכן השלב הראשון תהיה פגישת עבודה עם מנתח האף שיבחן את אפכם, ימדוד ויבצע עמכם תיאום ציפיות לגבי צורתו הצפויה של האף לאחר הניתוח, לאחר מכן יקבע יום הניתוח וההליך יתחיל כאשר אל גופכם תוזרק זריקת ההרדמה (רוב המנתחים מעדיפים להשתמש בהרדמה מקומית בתוספת טשטוש עמוק ולא בהרדמה מלאה המצריכה חיבור למכונות נשימה שמפריעות לרופא במהלך הניתוח), לאחר שחומר ההרדמה יחל את השפעתו יבצע המנתח חתכים פנימיים (דרך הנחיריים) ומשם יסיר חתיכות סחוס, רקמות עור ועצמות עד אשר האף יהי משוחרר ויהיה ניתן למקמו בצורתו החדשה והמצומצמת יותר, לאחר מכן יקבע המנתח את האף וכל שנשאר לכם לעשות הוא לשמור על הקיבוע שלא יזוז מילימטר מכיוון שכל תזוזה תשנה את צורת ההתקבעות שלו ומן הסתם את הצורה החיצונית שלו בסיום תהליך ההחלמה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

החלמה לאחר ניתוח אף פלסטי

מיד עם תום הניתוח תעברו לחדר התאוששות בו צוות רפואי מסור אשר כולל גם את הרופא המרדים יעקוב אחרי התאוששותכם מחומר ההרדמה וחזרתכם להכרה, לאחר מכן סביר מאד להניח כי תשוחררו הביתה אך שיקול זה נתון לרופא המנתח בלבד ואם ירגיש כי יש צורך לאשפז אתכם ללילה של אבחון קרוב אז תאלצו לבלות את הלילה תחת השגחה.

לאחר השחרור שלכם מבית החולים אפכם יהי מקובע על ידי סד גבס ובנחיריכם יהיו תקועים טמפונים מיוחדים אשר תפקידם יהיה לספוג את הדם וההפרשות שימשיכו לצאת גם יום וימיים לאחר הניתוח, את טמפונים אלו יוציא לכם אך ורק המנתח בעת פגישה במרפאתו יומיים שלושה לאחר הניתוח.

לרוב ימי המחלה שתאלצו לקחת יהיו כשבוע עד 10 ימים בהם קיימות מספר הגבלות שעליכם להקפיד עליהם, רוצים לדעת מהם הגבלות אלו ומידע נוסף אודות תהליך ההחלמה של ניתוח זה? כנסו לעמוד ניתוח אף החלמה!

סיכונים ותופעות לוואי שכרוכים בניתוח זה

כמו לאחר כל הליך כירורגי אחר גם בניתוח זה קיימים מספר סיכונים ותופעות לוואי העלולים לצוץ במהלכו או בזמן ההחלמה כגון: זיהומים, סיכונים הקשורים להרדמה, צלקות, כאבים כרוניים ועוד… למידע רב ומפורט יותר כנסו לעמוד ניתוח אף סיכונים!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור ניתוח אף!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור ניתוח אף!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט