חפש באתר
השוואה בין מתיחת צוואר למילוי קמטים
 

השוואה בין מתיחת צוואר למילוי קמטים

קמטים בצוואר הם תופעה אסתטית טבעית אשר מתרחשת אצל כל אדם ואדם בגיל שונה, אך את תופעה זו ניתן לבלום למשך זמן מה בו צווארכם יראה חלק וצעיר שוב, במאמר זה נסקור ונשווה בפניכם את שתי השיטות להעלמת קמטים מהצוואר שהן: מילוי קמטים עם חומרים המבוססים חומצה היאלורונית וניתוח מתיחת צוואר, בין היתר נביא את יתרונותיהם וחסרונותיהם של כל אחת מהשיטות לעומת מקבילה, כיצד הן מתבצעות ועוד…

העלמת קמטים בצוואר באמצעות ניתוח מתיחת צוואר

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

ובכן שיטה זו להעלמת הקמטים מאזור הצוואר תתבצע באופן כירורגי כאשר הרופא המנתח ידאג למתוח את העור והשרירים הרפויים באזור הצוואר, להסיר את חתיכות העור המיותרות ולסגור את החתכים באמצעות סיכות, שיטה זו יעילה מאד ומחזיקה למשך זמן רב יותר מזו המקבילה (מילוי קמטים באמצעות חומרים על בסיס חומצה היאלורנית) ולכן מומלצת עבור אלו שרוצים פתרון עמיד ואיכותי יותר.

אך לשיטה זו גם מספר חסרונות על פני מילוי הקמטים והם:

 • סיכונים ותופעות לוואי- הסיכונים ותופעות הלוואי שעומדים בפני אלו שבוחרים בניתוח פלסטי זה יהיו גדולים ומשמעותיים יותר מאשר הסיכונים ותופעות הלוואי שעומדים בפני המטופלים שיבחרו בטיפול מילוי הקמטים.
 • תהליך החלמה ארוך וכואב- תהליך ההחלמה שלאחר ניתוח מתיחת הצוואר יהיה ארוך וכואב מאד בניגוד מוחלט לטיפול מילוי הקמטים שבו תשוחררו מיד בתום ההליך לשגרת חייכם המלאה והכאבים שתחושו לאחר טיפול זה (אם בכלל) יהיו חלשים באופן משמעותי לניתוח מתיחת הצוואר.
 • ההליך עצמו מסובך וארוך לעומת הליך הזרקת חומרי המילוי- ניתוח מתיחת צוואר הוא הליך כירורגי מסובך בו הרופא המנתח מפריד את שכבת העור וממסת השרירים, מותח את השרירים ומקבע אותם במצב זה, מסיר את שכבות העור המיותר לאחר המתיחה ולבסוף סוגר את החתכים עם סיכות, מן הסתם לאחר ביצוע ניתוח שכזה לא ניתן לשחרר את המטופל ישר לביתו אלא לשלוח למספר שעות אותו לחדר התאוששות בו ישגיח צוות רפואי מיוחד על תגובות הגוף לניתוח ורק לאחר מכן יחליט הרופא המנתח האם להשאיר את המטופל לאשפוז או לשחרר אותו לביתו. בטיפול מילוי קמטים בצוואר המטופל ישתחרר לביתו מיד בתום הניתוח.

למידע נוסף בנושא זה היכנסו לעמוד ניתוח מתיחת צוואר!

העלמת קמטים בצוואר על ידי חומרי מילוי

שיטה זו כאמור עושה שימוש בחומרים המבוססים על חומצה היאלורונית שהיא בעצם סוג של חומר טבעי הנמצא בגוף של כל אחד מאתנו ולכן גם ברוב הפעמים מתקבלת בצורה טבעית על ידי הגוף עם מינימום תופעות לוואי ותגובות דחייה, חומרים אלו למעשה מוזרקים אל תוך כפל העור וממלאים אותו כך שהמראה החלק חוזר להיראות באופן מידי.

היתרונות של שיטה זו על פני ניתוח מתיחת הצוואר:

 • תוצאה מידית- בתום הליך זה תראו את התוצאה מיד וזאת בניגוד מושלם לניתוח מתיחת הצוואר בו האזור יהיה חבוש , חבול ונפוח למשך זמן של כמה שבועות עד חודש ורק אז תוכלו להבחין בשינוי.
 • סיכונים ותופעות לוואי פחותים- ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן לשיטה זו סיכונים ותופעות לוואי פחותים לעומת אלו שקיימים בניתוח מתיחת הצוואר.
 • הליך החלמה קצרצר- לאחר טיפול זה תהליך ההחלמה יהיה קצר מאד והכאבים יהיו פחותים משמעותית (אם בכלל יהיו כאבים) מול אלו שבניתוח מתיחת הצוואר.
 • הליך פשוט, מהיר וקל- ההליך עצמו הוא פשוט (ביחס לניתוח מתיחת הצוואר), מהיר וקל.

החסרונות של הליך זה לעומת ניתוח מתיחת הצוואר:

 • תוצאות סופיות פחות מרשימות- ניתוח מתיחת צוואר מותח את השרירים שנרפים עם השנים ואת שכבת העור (העור העודף מוסר) ולכן התוצאה הסופית שלו יפה ואיכותית יותר מול זו של הליך מילוי הקמטים.
 • עמידות פחותה- עמידותו של הליך מילוי הקמטים נמשכת מספר חודשים בלבד וזאת מכיוון כי חומרי המילוי נספגים ומתפוגגים להם בתוך הגוף ובכדי לשמר את תוצאות הטיפול יש לעבור אותו שוב כל מספר חודשים, לעומת זאת ניתוח מתיחת הצוואר יכול להחזיק מעמד מספר שנים.

סיכום!!

ובכן אם אתם מחפשים אחר טיפול שתוצאותיו הסופיות יראו טובות יותר ויחזיקו מעמד למשך זמן רב יותר אז הרי שניתוח מתיחת הצוואר הוא הטיפול שלכם, אך אם אתם מחפשים אחר טיפול קליל, פחות כואב ופחות מסוכן אז אין טוב יותר מטיפול הזרקת חומרי המילוי.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להעלמת קמטים בצוואר!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להעלמת קמטים בצוואר!
קטגוריות משנה
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט