חפש באתר
מתיחה של הצוואר ללא סימנים
 

מתיחה של הצוואר ללא סימנים

מתיחה של הצוואר היא הליך כירורגי מורכב בו המנתח הפלסטי שלכם מבצע חתכים בקדמת האוזן ומאחוריה, מפריד את שכבת העור ממסת השרירים של הצוואר, מותח את העור ומסיר ממנו את העודפים, לבסוף יסגור הרופא את החתכים באמצעות סיכות התופסות את העור המתוח עד אשר החתכים יתאחו.

אחת הבעיות שמטרידה את רוב המטופלים עוד בטרם ניתוח מתיחת הצוואר הם הסימנים שעלולים להישאר לאחר מכן, ובכן ברוב הניתוחים יצליח המנתח להסתיר היטב את הסימנים ויהיה קשה מאד לראותם אך בכל זאת הם יהיו קיימים, טכניקת ניתוח חדשה שזה עתה הגיעה לישראל ונקראת Micro Invasive Surgeryמתמקדת באזור הצוואר בלבד ומצליחה ברוב המקרים להעלים לחלוטין את הסימנים.

מכיוון וטכניקה זו עדיין חדשה בישראל עדיין מעטים הם הרופאים שמבצעים אותה וכדאי לבדוק בטרם קובעים תור לניתוח מתיחת צוואר האם הרופא שבחרתם יכול ויודע לבצע את טכניקה זו.

כיצד טכניקה זו באה לידי יישום?

ובכן למעשה בניתוח זה לא מותחים את עור הצוואר כמו בניתוח הפלסטי המוכר אלא מבצעים שאיבת שומן מאזור רצפת הפה והסנטר, את שומן זה אוספים במזרק לאחר מכן ומזריקים זאת לאזורים המדוללים של הצוואר והפנים, מצב זה יוצר נפח באזורים שהיו דלילים ובכך למעשה מותח את עור הצוואר, אפשר לקרוא לטכניקה זו גם פיסול פנים מכיוון והמנתח עסוק בעבודת אומנות כלשהי על אזור הצוואר והפנים.

טכניקה זו עדיין בחיתוליה ולדעת רופאים רבים לא שווה בתוצאות הסופיות לשנה לשיטת מתיחת הצוואר הרגילה והמוכרת.

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לניתוח מתיחת צוואר!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לניתוח מתיחת צוואר!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט