חפש באתר
פנים חלקות מקמטים
 

פנים חלקות מקמטים

קמטים הם תופעה אשר גורמת לעור הפנים להיראות זקן יותר ופחות אסתטי תופעה זו לא תמיד קשורה לזקנה ופעמים רבות ניתן למצוא קמטים על פניהם של אנשים צעירים בצידי העיניים, במצח, באזור השפתיים ועוד…. קמטים אלו נקראים קמטי הבעה ומקורם בשרירים המתפקדים בצורה לקויה באזור הפנים, טיפול הסרת קמטים יגרום לכם לעור חלק, צעיר ויפה בין אם אתם סובלים מתופעה של קמטי הבעה או בין אם אלו קמטי זקנה המבצבצים ובאים ובעמוד זה נסקור בפניכם את כל שיטותיו של טיפול זה.

סוג טיפול הסרת הקמטים תלוי בסוג הקמטים שנמצאים על פניכם

ובכן אופן הטיפול וסוגו יהיה תלוי בסוג הקמטים שעל פניכם ואת המידע על התאמת הטיפול לסוג הקמטים נביא בפניכם כעת:

  • קמטי הבעה- ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן תופעה זו איננה קשורה לזקנה ועלולה להופיע בכל גיל שהוא, הקמטים שיופיעו לכם על הפנים לרוב יהיו באזורים כגון: צדי העיניים, המצח ואזור השפה וזאת מכיוון כי שרירי ההבעה שבפנינו משום מה נמתחו ונתפסו בצורה זו אשר יוצרת מראה חיצוני של עור גלי ומקומט. הטיפול הנפוץ והפופולארי ביותר לסוג זה של קמטים הוא טיפול עם בוטוקס, חומר הבוטוקס מכיל רעלן עוצמתי במיוחד אשר במינון נמוך יגרום לשיתוקם של השרירים הבעייתיים מכל פעולה, משמע הדבר כי השרירים יהפכו לרפויים מצב אשר יגרום לעור באזור הטיפול לחזור ולהיות חלק שוב. לאחר מספר חודשים פג תוקפו של טיפול זה וזאת מכיוון כי השפעתו של חומר הבוטוקס על השריר מתפוגגת והשריר לרוב חוזר לפעול באותה צורה שפעל קודם לטיפול, בכדי לשמר את תוצאותיו של הטיפול יש לבצעו אחת למספר חודשים.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

 

טיפול נוסף שיכול לסייע להעלמת קמטי הבעה אך פחות פופולארי ויעיל לסוג זה ספציפי של קמטים הוא באמצעות הזרקת חומרי מילוי אל הכפלים שנוצרו בין שריר לשריר, חומר המילוי נכנס בין הכפלים ויוצר מראה חלק, גם טיפול זה בדומה לחומר הבוטוקס מתפוגג לאחר מספר חודשים ויש צורך בטיפולים חוזרים בכדי לשמר את התוצאה החלקה של העור.

  • קמטי זקנה- קמטים אלו הינם תוצאה של תהליך ההזדקנות ומופיעים אצל כל אדם ואדם בגיל שונה וזאת ביחס לגנטיקה שלו, לאופן בו הוא שמר על העור למשך השנים, למצב הבריאותי שלו ולמצב הלחצים בהם היה נתון במהלך החיים, להסרתם של קמטי זקנה יש שתי דרכים לביצוע והן:

ניתוח מתיחת פנים- הליך כירורגי זה הוא ניתוח אשר גורם לעור פניכם להיראות מתוח, צעיר ורענן שוב על ידי כך שהמנתח מבצע חתך אורכי לאורך פניכם (מאחור קו השיער של האוזן בכדי לגרום לצלקת להיות חבויה) לאחר מכן הוא מותח את שרירי הפנים והעור, ומסיר חתיכות עור מיותרות, הליך זה הוא קשה, כואב ובעל סיכונים לא מעטים עליו תוכלו להמשיך ולקרוא בעמוד ניתוח מתיחת פנים!

הסרת קמטים באמצעות חומרי מילוי- זוהי השיטה הקלילה והנפוצה ביותר להסיר קמטי זקנה מכיוון והיא בטוחה הרבה יותר מניתוח המתיחה, ההליך שלה קצר ומהיר ואין כל הליך החלמה כואב לאחריה, בשיטה זו עושים שימוש בקבוצת חומרים המבוססת על חומצה היאלורונית אשר נכנסים לכפלי הקמטים וממלאים אותם עד כדי החלקת העור, החיסרון העיקרי של שיטה זו הוא שלאחר מספר חודשים חומרים אלו מתפוגגים בתוך הגוף ומצריכים אתכם לבצע טיפול חוזר בכדי לשמר את המראה החלק והיפה.

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להסרת קמטים בפנים!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להסרת קמטים בפנים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט