חפש באתר
טיפול בקמטים ביום אחד
 

מילוי קמטים ביום אחד

קמטים הם תופעה נפוצה מאד שמופיעה אצל כל אחד ואחת מאתנו בשלב כלשהו בחיים, רוב האנשים מקבלים את תופעה זו בהבנה ומשלימים עם המראה החיצוני בעוד אחרים עושים כל שביכולתם להילחם בתופעה ולמנוע את הקמטים ככל שניתן, כמו כן יש אנשים שמאורע כזה או אחר גורם להם לרצות ולהעלים את הקמטים באופן מידי ומהיר, מצב זה שולל את ניתוח מתיחת הפנים הנפוץ ומצריך טיפול אחר, טיפול שיעניק פתרון מהיר וקל, שהתוצאות החיצוניות שלו יראו באופן מידי ולא יצריך כל הליך החלמה ארוך וכואב, טיפול זה הוא לא אחר מאשר מילוי קמטים באמצעות חומרים על בסיס חומצה היאלורונית.

מהו טיפול מילוי הקמטים ואיך הוא מתבצע תוך יום אחד?

ובכן טיפול זה מעלים את הקמטים על ידי כך שהוא מוחדר אל מתחת לעור באמצעות מזרק לאזור השקעים שיוצרים הקמטים וגרום למילוי שלהם, חומרים אלו מבוססים בדרך כלל על חומצה היאלורונית, חומצה זו נמצאת באופן טבעי בגופנו ולכן בדרך כלל גם מתקבלת על ידי הגוף בצורה טבעית וללא תופעות לוואי.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד הליך זה למעשה מתבצע ביום אחד?- הטיפול עצמו הוא זריז מאד וגם יעיל בצורה מדהימה, משך הטיפול לרוב לא יעלה על שעתיים כאשר כבר בתומו הקמטים ייעלמו והעור יראה חלק, צעיר ויפה שוב, התוצאות המושלמות מגיעות בעיקר בזכות היכולת של הרופא לראות את השינוי על פני העור כבר בזמן ההזרקה ולהוסיף חומר היכן שהקמטים עדיין לא נעלמו לחלוטין.

הליך זה מתאים מאד לאנשים אשר קיבלו הזמנה קצרת טווח לאירוע חשוב, מתכוננים לפגישה מכרעת בה הם צריכים להיראות במיטבם,  או סתם החליטו שהם רוצים להעלים את הקמטים שעל פניהם בזמן קצר וביעילות רבה.

החיסרון של טיפול זה:

  • עמידות קצרת טווח- עמידותו של טיפול זה תחזיק מספר חודשים במקרה הטוב ולאחר מכן חומר המילוי יתפוגג לו בתוך הגוף ואיתו תעלם גם ההשפעה החיצונית, בכדי לשמר את אותה השפעה חיצונית על העור יהיה עליכם לעבור את הטיפול שוב ולבצע זאת כל מספר חודשים.

היתרונות של טיפול זה:

  • תוצאות מהירות וטובות- ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן טיפול זה מתבצע באופן מהיר ותוצאותיו מופיעות כלפי חוץ כבר בסיומו, כמו כן הרופא שולט בתוצאות הסופיות בצורה מושלמת על ידי כך שהוא רואה כבר בזמן ההזרקה איכן חסר עוד חומר ומוסיף על פי הצורך.

תופעות לוואי וסיכונים פחותים- בזכות כך שהבסיס של חומרי מילוי אלו הוא טבעי בגוף ( החומצה ההיאלורונית ) הם נקלטים בצורה טובה וטבעית על ידיו והסיכונים ותופעות הלוואי מצטמצמים באופן משמעותי

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית למילוי קמטים!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית למילוי קמטים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט