חפש באתר
החלקת קמטים לפני אירוע חשוב
 

החלקת קמטים לפני אירוע חשוב

יש לכם אירוע חשוב בקרוב ואתם רוצים להיראות במיטבכם בזמן התראה קצר? החלקת קמטים באמצעות חומרי מילוי היא הפתרון המושלם לסיטואציה זו מכיוון כי תוצאותיו של טיפול זה נראים מיד בתום ההליך, הוא לא מצריך תהליך החלמה ארוך ולרוב לא מכיל סיכונים או תופעות לוואי קשים.

החלקת הקמטים עם חומרי מילוי

ובכן הליך זה מתבצע כאמור על ידי חומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית ומוזרקים אל תוך הכפלים שבעור, החומרים שנכנסים אל מתחת לעור מחליקים אותו ומשיבים כך את המראה הצעיר, החלק והרענן אל העור.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהו בעצם חומר זה ומהם היתרונות שלו?- ובכן כמו שציינו קודם לכן חומרי מילוי אלו מבוססים על חומצה היאלורונית שהיא בעצם סוג של חומר טבעי הנמצא בגופנו ולכן הוא נקלט בצורה כה טובה, את חומר מילוי זה מזריק הרופא אל מתחת לכפלי העור (הקמטים) באזור השקע, החומר גורם למילוי אותו שקע והעור חוזר להיות חלק, צעיר ויפה שוב.

היתרונות של חומר זה:

  • תוצאות מידיות- אחד היתרונות הגדולים ביותר של טיפול זה (במיוחד עבור אנשים שרוצים לשפר את חזותם החיצונית בזמן קצר) הוא שאת התוצאות הסופיות ניתן לראות מיד עם תום הטיפול.
  • הליך קצר, יעיל וקל- הליך יעיל זה של מילוי קמטים הוא מהיר וקל.
  • תופעות לוואי וסיכונים קלושים ביותר- חומרי מילוי אלו נחשבים כאמור ככאלו שהסיכונים שלהם נמוכים במיוחד וזאת בזכות אותה חומצה היאלורונית אשר לרוב מתקבלת על ידי הגוף בצורה טבעית.
  • אין כל הליך החלמה כואב וארוך- בשונה מניתוח מתיחת פנים (השיטה המקבילה להחלקת הקמטים בה יש הליך החלמה ארוך וכואב) בתום הליך הזרקת חומרי המילוי עלולים להיות כאבים קלושים למספר מועט של ימים.

החיסרון של שיטה זו:

  • השפעתה קצרה- עמידותה של שיטת טיפול זו היא קצרה ולאחר מספר חודשים חומר המילוי יחל להתפוגג ולהתמוסס בתוך הגוף ובכדי שתוצאותיו של הטיפול ישמרו והקמטים לא יצוצו שוב על פניכם יש לחזור על הטיפול אחת למספר חודשים בכדי לחזק ולשמר את חומר המילוי מתחת לעור.

אז אם אתם מתכוננים לאירוע קרוב ורוצים באופן מהיר וללא כל סיבוכים את מראה הקמטים מהפנים בכדי להיראות הכי טוב שאפשר ביום שמח זה, בצעו הזרקת חומרי מילוי וקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם!!!

 

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית למילוי קמטים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית למילוי קמטים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט