חפש באתר
תיקון של שיניים עקומות בגיל מבוגר
 

תיקון של שיניים עקומות בגיל מבוגר

קיימים לא מעט מבוגרים אשר להם שיניים עקומות שלא טופלו בזמן ילדותם, בשנים עברו היה נהוג לחשוב כי מי שפספס את ההזדמנות ליישר את שיניו בגיל צעיר לא יכול לעשות זאת יותר, בפועל השערה זו איננה נכונה וניתן ליישר את השיניים בכל גיל (ההבדל הוא שבגיל צעיר קל יותר לשנות את מבנה הלסת והשיניים כי עצמות הלסת עוד משתנות וגדלות).

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

שיטות יישור שיניים עקומות למבוגרים

ובכן אין ספק כי המראה העקום של השיניים הוא פגם אסתטי לא קטן שגורם למבוכה, להערכה עצמית נמוכה ולמפח נפש, אך בזמן הטיפול הרגיל של יישור השיניים המראה האסתטי של הפה עוד הולך להידרדר למצב גרוע יותר וזאת מכיוון כי הברזלים של גשר השיניים יבלטו כלפי חוץ בכל פעם שתחייכו, תאכלו או תדברו, מצב זה גורם לרבים להירתע ולסגת מהרעיון אך מה שאנשים אלו לא יודעים כי לבעיה אסתטית זו קיימים מספר פתרונות יצירתיים אשר יגרמו לאביזרי יישור השיניים להיטמע בפיכם ובחלק מהם אפילו להיעלם לחלוטין, שיטות אלו הן:

  • יישור שיניים פנימי- טיפול זה הוא היעיל והטוב ביותר מבין כל שאר השיטות השקופות של יישור השיניים וזאת מכיוון כי הוא מוסתר למראה עין בצדו הפנימי של הפה, אביזר זה הוא למעשה גשר לשיניים הרגיל והטוב עם טבעות הברזל המוכרות, חוט הברזל והגומיות בצדדים, אך כל זה כאמור נמצא בחלקם הפנימי של השיניים ולא נראה כלפי חוץ, למידע נוסף אודות סוג טיפול זה היכנסו לעמוד יישור שיניים פנימי!
  • יישור שיניים באמצעות גשר שקוף- אביזר זה הוא למעשה גשר שיניים רגיל שפשוט טבעות הברזל שלו הוחלפו בטבעות פלסטיק שקופות או בטבעות חרסינה לבנה (בצבע השיניים) ובכך למעשה המראה הבולט של הברזל מתעדן מעט כלפי חוץ. למידע נוסף אודות אביזרים אלו כנסו לעמוד גשר שקוף!
  • יישור שיניים באמצעות אינויזליין- בשיטה זו יישור השיניים יתבצע על ידי פלטות יישור שקופות אשר בזכותן מראה הברזל האופייני ליישור שיניים באמצעות פלטה רגילה יעלם, בשיטה זו יתחלפו הפלטות אחת לזמן מה בכדי להמשיך ולהפעיל לחץ על השיניים גם לאחר שהם התקדמו מהמיקום הראשוני שלהם. למידע נוסף על שיטה זו היכנסו לעמוד אינויזיליין!

חשוב לציין כי כל אחת משיטות יישור השיניים שציינו כאן בעמוד היא אמנם תתאים יותר לקהל יעד מבוגר אשר רוצה להסתיר את הליך היישור אך גם תהיה יקרה יותר מכל אביזר ליישור שיניים רגיל.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעות מחיר ליישור שיניים עקומות!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעות מחיר ליישור שיניים עקומות!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט