חפש באתר
רווח בשיניים
 

רווח בשיניים

רווח בשיניים הוא לרוב תוצאה של הרגל לא שגרתי אותו ביצענו בילדותינו כגון מציצת אצבע או כל דבר אחר שגורם לשיניים להידחף החוצה ולצדדים, את הרווח שנוצר בשיניים הקדמיות לא נוכל להסתיר ובכל פעם שפינו יפתח בין אם זה לאכול, לצחוק או לדבר הרווח ייחשף כלפי כל, מראה זה עבור חלק מהאנשים יפריע ויהווה בעיה אסתטית שניתן להתמודד עמה באמצעות מספר שיטות כגון: יישור שיניים או ציפוי שיניים.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע אודות סגירה וצמצום של רווח בשיניים כגון: מהם השיטות לצמצום וסגירת רווח זה, יתרונותיה וחסרונותיה של כל אחת מהן, מה יהיה משתלם יותר באופן כלכלי ועוד… כמו כן תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ואפילו לקבוע פגישת ייעוץ עם אחד האורתודנטים המומחים שלנו על ידי השארת פרטים באחת התיבות המיועדות לכך בעמוד זה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד ניתן לצמצם ואפילו לסגור רווח בשיניים?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן את הרווח בשיניים הקדמיות ניתן לצמצם ואפילו לסגור לחלוטין על ידי שתי שיטות שונות אשר הן: הליך יישור שיניים שבמהלכות יצטמצם לאט לאט הרווח עד כדי אפילו סגירה וטיפול ציפוי שיניים בו ילבישו ציפויי רחב יותר על השיניים הבעייתיות בכדי לצמצם ולסגור את הרווח.

  • טיפול באמצעות יישור שיניים- ובכן טיפול זה למעשה מזיז את השיניים ממקומם הטבעי על ידי הליך ארוך בו נוצר על השיניים לחץ מתגבר באמצעות גשר, פלטה לשיניים או כל אביזר יישור אחר, את הלחץ ישנה אחת לתקופה האורתודנט המטפל על פי תזוזת מבנה השיניים עד אשר יגיעו למקום הרצוי והרווחים שביניהם יסגרו או יצומצמו. היתרון של הליך זה הוא בכך שהתוצאה הסופית תישאר לעד וזאת בניגוד לציפוי השיניים אשר עלול ליפול, להיסדק ולהישבר לאחר תקופה כזו או אחרת. החיסרון של טיפול זה הוא בכך שההליך נמשך לאורך מספר חודשים ולעיתים אפילו מעל שנה והעלויות בטווח הקצר הם גבוהות יותר מטיפול אחד של ציפוי שיניים. למידע נוסף אודות הליך זה ניתן להיכנס לעמוד יישור שיניים ולקרוא!
  • טיפול באמצעות ציפוי שיניים- שיטה אחרת לסגירת רווח בשנים וקצת פחות מקובלת מזו הקודמת הינה ציפוי שיניים, באמצעות ציפוי השיניים ניתן לצמצם ואף לסגור רווחים קטנים וצפופים בהליך מהיר ופשוט יחסית ליישור השיניים. יתרונות טיפול זה הם לרוב המחיר הנמוך יותר שתשלמו (בטווח הקצר כמובן) ומהירות התוצאות שיראו כבר לאחר שני טיפולים (יישור השיניים כאמור יתפרש על מספר חודשים ואפילו יתכן מעל שנה) החסרונות של טיפול זה הם ביכולת שלו לטפל ברווחים גדולים במיוחד ובעמידותו שבירה לעומת הליך יישור השיניים. למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד ציפוי שיניים!

העלות של הליך ציפוי השיניים יהיה זול יותר מזה של יישור השיניים אך אם תיקחו בחשבון כי קיים סיכוי אפילו סביר מאד שעמידותו של טיפול ציפוי השיניים לא תחזיק מעמד שנים רבות ויהיה צורך בטיפול נוסף בהמשך אז לטווח הארוך סביר להניח כי תוציאו סכומי כסף רבים יותר על טיפול זה מאשר על יישור השיניים.

 

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר ליישור שיניים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר ליישור שיניים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט