חפש באתר
כיצד להשיג מחיר טוב לטיפול יישור שיניים
 

כיצד להשיג מחיר טוב לטיפול יישור שיניים

טיפול יישור שיניים הוא הליך אסתטי נפוץ בו רבים מתקנים ומשפרים את חזות פיהם על ידי מיקום נכון וסימטרי יותר של שיניהם, אך טיפול אסתטי זה עלול להגיע לסכומים של עשרות אלפי שקלים (תלוי כמובן בסוג האביזר שתבחרו לבצע איתו את הטיפול) וכל הנחה כזו או אחר תהיה מבורכת, אז בטח אתם שואלים עצמכם כעת כיצד ניתן להשיג מחיר טוב יותר על טיפול יישור השיניים?

בעמוד זה נביא בפניכם מידע כיצד ניתן להוזיל את מחיר עלות טיפול יישור השיניים ועל ההבדלים שקיימים במחיר בין האביזרים השונים בתחום, כמו כן על ידי השארת פרטיכם כאן בעמוד תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר משתלמת לטיפול יישור שיניים אצל אחד מהמומחים איתו אנו עובדים בתחום.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד להוזיל את מחיר טיפול יישור השיניים?

ובכן ישנן שתי דרכים עיקריות להוזיל את מחיר עלות טיפול יישור השיניים ואת שניהן נסקור בפניכם בעמוד זה מיד:

  • בחירה באביזרי יישור זולים יותר- יישור שיניים הוא הליך אסתטי שמתקן את האסימטריות של השיניים בפה על ידי לחץ תמידי עליהן, את לחץ זה מבצעים אביזרי יישור שונים כגון: גשר שיניים מברזל, גשר שיניים שקוף, פלטה לשיניים, אינויזליין וגשר שיניים פנימי, גשר השיניים הרגיל ופלטת השיניים הם אביזרי היישור המוכרים והנפוצים ביותר ומחירם הוא גם הזול מבין כל האביזרים אך החיסרון של מראה הברזלים הבולט גורם לרבים לדחייה ולבחירה של אביזר יישור אחר כגון גשר השיניים הפנימי שהוא הרבה פחות בולט אבל גם הרבה יותר יקר. בכדי להפחית את מחיר טיפול יישור השיניים תוכלו לבחור אביזרי יישור זולים יותר כגון גשר השיניים השקוף או גשר השיניים הרגיל ולהתפשר קצת על המראה האסתטי הלקוי לזמן מה.
  • בחירה באורתודנט זול יותר- מחיר הסופי של טיפול יישור השיניים הוא תוצאה של עלות אביזר היישור שרכשתם ועלות שכרו של האורתודנט, מכיוון וטיפול זה נחשב לנפוץ מאד בארץ קיימים די הרבה אורתודנטים המציעים את שירותיהם לציבור, ניתן לבצע חקר שוק רחב של האורתודנטים הנמצאים באזור מגוריכם ולבחור באורתודנט שהצעת המחיר שלו נשמעת לכם הכי סבירה. שימו לב!!! עבודתו של האורתודנט היא זו שתקבע בסופו של דבר את תוצאות הטיפול, השקעה באורתודנט טוב, מקצועי ובעל שם תגרום לסיכויים נמוכים יותר שטיפול יישור השיניים שלכם יהיה כושל ובעל תוצאות לא רצויות, לכן בטרם אתם בוחרים אורתודנט זול, בחנו היטב את הניסיון שיש לו בתחום, את ההמלצות עליו ואת הסמכתו המקצועית, אל תתפשרו ותיקחו כל אורתודנט זול לביצוע העבודה, אלו שיניכם וזוהי חזות פניכם שתיפגע במידה והאורתודנט יהיה חאפר.
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול יישור שיניים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול יישור שיניים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט