חפש באתר
מהו בעצם יישור השיניים השקוף
 

מהו בעצם יישור השיניים השקוף

ובכן טיפול ספציפי זה מיועד עבור אנשים אשר צריכים ליישר את שיניהם אך נרתעים מהמראה שמתלווה עם הליך זה, יישור השיניים השקוף מציע מגוון שיטות להעלים ככל הניתן את מראה הברזלים והגומיות בשיניים ועל שיטות אלו תוכלו לקרוא כאן בהמשך.

איך בדיוק יישור השיניים השקוף עובד?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן קיימות מספר שיטות שונות לביצוע הליך זה אותן נציג בפניכם בהמשך, את שיטות אלו ניתן לחלק לשתי קבוצות שונות של יישור שיניים שקוף כאשר הראשונה היא למעשה קבוצה של אביזרים אשר מנסים לטשטש את מראה הבולט של הברזלים על ידי משחק בגוון האביזר בעוד הקבוצה השנייה למעשה מכילה אביזרים שאמורים להיות מוסתרים בפה ובכך להעלים את המראה הלא אסתטי של יישור השיניים.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהן השיטות ליישור השיניים השקוף?

ובכן קיימות כאמור שתי קבוצות שונות אשר בכל אחת מהן אביזרים מסוג שונה והן:

קבוצת האביזרים המטשטשים:

  • גשר שקוף- ובכן כמו שציינו כבר הקבוצה לה שייך הגשר השקוף היא כזו אשר מכילה אביזרים שנועדו לטשטש את מראה הברזלים והגומיות של גשר השיניים הרגיל, הגשר השקוף למעשה מכיל טבעות העשויות מפלסטיק שקוף או חרסינה בצבע השיניים כך שהן מעדנות את המראה הבולט של הגשר אך לא מעלימות אותו לחלוטין. למידע נוסף אודות אביזר ספציפי זה כנסו לעמוד גשר שקוף!
  • אינויזליין- שיטה זו גם היא בדומה לגשר השקוף מכילה אביזרים בצבע השיניים או פלסטיק שקוף בכדי לעדן את המראה האסתטי, אך בשיטה זו במקום גשר שקוף  תהיה זו פלטת שיניים שקופה, למידע נוסף אודות שיטה זו היכנסו לעמוד אינויזליין!

קבוצת האביזרים המוסתרים:

קבוצה זו מכילה למעשה רק אביזר אחד אפקטיבי שגם הוא איננו מתאים לכל אדם והוא:

גשר פנימי- אביזר זה הוא למעשה גשר שיניים מתכתי לחלוטין אך בניגוד לגשר השיניים הרגיל שאתם מכירים גשר זה ממוקם בחלק הפנימי של השיניים מוסתר מאחוריהם ולרוב כמעט ובלתי אפשרי להבחין בו (למעט אנשים להם רווחים גדולים בשיניים או שיניים עקומות שדרכן ניתן לראות פנים הפה), זוהי השיטה הטובה ביותר ליישור שיניים שקוף אך כאמור היא איננה מתאימה לכל אדם, רוצים לדעת אם אתם מתאימים ומידע נוסף אודות שיטה זו? כנסו לעמוד יישור שיניים פנימי!

שימו לב!!! כל השיטות המפורטות בדף זה יהיו בעלות עלות יקרה יותר מזו של יישור שיניים רגיל ולכן יש לשקול האם אתם באמת צריכים את זה. רוצים לקבל הצעות מחיר עבור שיטות יישור השיניים השונות? השאירו פרטיכם כאן בעמוד ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם מידע עדכני!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת ליישור שיניים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת ליישור שיניים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט