חפש באתר
יישור שיניים אסתטי
 

יישור שיניים אסתטי

הליך יישור השיניים מתבצע בכדי לייצר מראה אסתטי לפה של כל אחד מאתנו, אך ההליך עצמו (בשיטה הרגילה של גשר השיניים ) מהווה בעיה אסתטית בעצמו מכיוון כי בכל משך הטיפול יוצמדו לשיניים שלכם ברזלים אשר יבלטו כלפי חוץ באופן בוטה, בדיוק בעקבות כך פותחו במשך השנים האחרונות מספר שיטות שונות של יישור שיניים שקוף שמטרתן היא להסתיר ככל שניתן את מראה הברזלים ולהטמיע את אביזרי היישור בפה.

בעמוד זה נסקור בפניכם את השיטות הקיימות ליישור שיניים שקוף, נסביר לכם כיצד כל אחת מבצעת את העבודה וכמה היא בולטת למראה חוץ ככה שלאחר שתסיימו לקרוא את מאמר זה סביר להניח כי תדעו פחות או יותר מהי השיטה המועדפת עליכם, כמו כן על ידי השארת פרטיכם כאן בעמוד תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור כל אחד מהטיפולים הללו.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

השיטות הקיימות ליישור שיניים שקוף:

  • גשר שקוף- שיטה זו למעשה עושה שימוש בגשר שיניים רגיל שההבדל היחידי בינו לבין הגשר השקוף הוא כי סמכי הברזל שמאופיינים עם הגשר הרגיל יהיו עשויים מחרסינה לבנה (ככה שיראו בצבע השיניים וייטמעו עליהן) או מפלסטיק שקוף שלא יבלוט כלפי חוץ, הגשר השקוף הוא למעשה אביזר אשר מעדן מעט את מראה האופייני לגשר שיניים רגיל אך הוא עדיין נראה כלפי חוץ. למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד גשר שקוף!
  • אינויזליין- שיטה זו עושה שימוש בפלטת שיניים מיוחדת אשר חבויה באופן פנימי בפה, אחת לכמה זמן יש להחליף את הפלטה (כמובן לאחר הוראת הרופא המטפל) לאחת שהלחץ שלה על השיניים יהיה צר וחזק יותר כך שהתקדמות השיניים לא תרפה את הלחץ עליהן. למידע רחב ומפורט יותר על טיפול זה היכנסו לעמוד אינויזליין!
  • יישור שיניים פנימי- זוהי השיטה המוסתרת והטובה ביותר שקיימת ביישור שיניים שקוף, בטיפול זה ימקם האורתודנט גשר שיניים רגיל בפיכם רק שבמקום שהגשר יהיה בחלק החיצוני של השיניים הוא יוצב בחלקם הפנימי, מצב זה ימנע מהסובבים אתכם להבחין כי אתם במהלך טיפול יישור שיניים ויבטיח לכם את הרף הגבוה ביותר של אסתטיקה לטיפול יישור שיניים, אך….. טיפול ספציפי זה איננו מתאים לכל אחד והוא תלוי במבנה הלסת שלכם ועקומת השיניים, בכדי לדעת האם אתם מתאימים לטיפול זה יש עליכם לגשת לרופא השיניים אצלו אתם מתכננים לעבור את הטיפול ולבקש ממנו בדיקת תאימות. למידע רחב ומפורט יותר על טיפול זה היכנסו לעמוד יישור שיניים פנימי!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד ליישור שיניים שקוף!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד ליישור שיניים שקוף!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט