חפש באתר
יישור שיניים שיטות
 

יישור שיניים שיטות

לטיפול יישור שיניים שיטות שונות לביצוע, ניתן לבצע זאת בדרך הנפוצה ביותר שהיא לא אחרת מגשר השיניים המוכר בעל טבעות הברזל הבולטות ועד יישור שיניים שקוף הכולל בתוכו אביזרים שונים כגון: גשר פנימי, יישור שיניים בצבע שקוף וכ”ו…

בעמוד יישור שיניים שיטות נסקור בפניכם את הדרכים הרבות באמצעותן ניתן לבצע טיפול יישור שיניים, כמו כן תוכלו גם לקבל הצעת מחיר עבור כל אחת מהשיטות הללו באמצעות השארת פרטים באחת מהתיבות המיועדות לכך בעמוד זה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

יישור שיניים שיטות קיימות

  • יישור שיניים באמצעות גשר- שיטה זו ליישור השיניים היא המוכרת והנפוצה ביותר ומתבצעת על ידי גשר ברזל המוצב על השיניים כאשר טבעות מתכת מודבקות לכל שן ושן, את אותן טבעות חוצה חוט ברזל מתוח (אשר בעזרתו ניתן גם לקבוע את מידת הלחץ על השיניים), יישור השיניים קורה בזכות כך שהגשר מפעיל לחץ תמידי על השיניים שזזות בהתאם לכך עד אשר הן מגיעות ליעד שהאורתודנט מכוון אליו. הליך זה הוא זול יחסית לאחרים וגם בעל תוצאות טובות ומהירות יותר אך גורם למראה פחות אסתטי. למידע מפורט ורחב יותר על שיטה זו ליישור השיניים כנסו לעמוד גשר בשיניים!
  • יישור שיניים באמצעות פלטה-הליך יישור שיניים זה מתבצע על ידי פלטה אשר תותאם ותיוצר בדיוק למבנה השיניים שלכם ותגרום לחץ רציף שיגרום להן לזוז ולסגת לעבר המיקום אותו רוצה להשיג האורתודנט, היתרון הגדול ביותר של פלטה זו היא שניתן להסירה בזמן האוכל וצחצוח השיניים בקלות וללא כל בעיה ובכך למנוע את היתקעות שאריות המזון בפלטה, רוצים לקרוא מידע נוסף אודות שיטה זו? כנסו לעמוד פלטה לשיניים!
  • יישור שיניים באמצעות גשר שקוף-שיטה זו מתאימה עבור אנשים אשר רוצים להימנע מהמראה הבולט של הברזלים בשיניים על ידי כך שטבעות הגשר השקוף יהיו בצבע השיניים או שקופות ובכך לא יבלטו בצורה כה צעקנית בכל פעם שתפתחו את הפה, למידע נוסף אודות שיטה זו היכנסו לעמוד יישור שיניים באמצעות גשר שקוף!
  • יישור שיניים באמצעות גשר פנימי-יישור שיניים זה מיועד עבור אנשים אשר לא רוצים כלל שיבחינו כי הם עוברים טיפול יישור שיניים וזאת בזכות כך שגשר השיניים ימוקם מחלקו הפנימי של הפה ולא יראה כלפי חוץ, החיסרון של טיפול זה שהוא לא מתאים עבור כל אחד וגם נחשב ליקר יותר מזה הרגיל, רוצים מידע נוסף, רחב ומפורט יותר על שיטה זו? כנסו לעמוד יישור שיניים באמצעות גשר פנימי!
מלאו את פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול יישור שיניים!
מלאו את פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול יישור שיניים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט