חפש באתר
למה דווקא יישור שיניים פנימי
 

למה דווקא יישור שיניים פנימי

רפואת השיניים מכילה כיום מספר שיטות שונות ליישור שיניים כאשר דגש הושם בשנים האחרונות על יישור שיניים עם אספקט אסתטי בו יטושטש מראה הבולט של הברזלים המעטרים את השיניים במשך הטיפול, כתוצאה מכך הומצאו מספר אביזרים שונים אשר מספקים את הסחורה אך מעל כולם בולט יישור השיניים הפנימי, רוצים לדעת למה ומהו בכלל אביזר יישור זה? במאמר זה תמצאו את כל התשובות וההשוואות לשיטות ואביזרים אחרים בתחום!

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהי בכלל שיטה זו ולמה היא עדיפה על שיטות אחרות?

ובכן שיטה זו כאמור אמורה לספק את טיפול יישור השיניים תוך כדי טשטוש מראה הברזלים כלפי חוץ, השיטה מתאימה בעיקר לאנשים אשר עוברים הליך יישור שיניים בגיל מבוגר יחסית ונרתעים מכך שאחרים ישימו לב לברזלים בשיניים, יישור שיניים פנימי הוא למעשה גשר הממוקם בחלקם הפנימי של השיניים, הוא עובד באותה שיטה בדיוק של גשר השיניים הרגיל כאשר טבעות ברזל מודבקות אל השיניים וחוט תיל מיוחד חוצץ את כולן ואחראי על הלחץ שמופעל אליהן. בשיטה זו יהיה קשה מאד להבחין בגשר השיניים ובמראה הברזלים שבו וזאת כאמור מכיוון כי הוא יהיה מוסתר מבעד לשיניים.

למה שיטה זו עדיפה על שיטות אחרות?- ובכן בהליך יישור שיניים שקוף קיימות מספר שיטות שונות אשר מבצעות את עבודת הטשטוש וההסתרה של מראה הברזלים, אז למה לבחור דווקא בגשר השיניים הפנימי? ובכן לפני שנענה לכם על שאלה זו נקדים ונסקור בקצרה את השיטות הנוספות שקיימות ורק לאחר מכן שתדעו טוב יותר מול מי שיטה זו מתחרה ומהן היכולות השונים של כל שיטה ושיטה נביא בפניכם את התשובה.

  • יישור שיניים באמצעות גשר שקוף או לבן בצבע השיניים- שיטה זו עושה שימוש בגשר שיניים רגיל אשר טבעות המתכת שלו הוסבו לטבעות פלסטיק שקופות או לטבעות חרסינה לבנות (בצבע השיניים) כך שהוא מעניק מראה מעודן ונקי יותר מגשר השיניים הרגיל שאנו מכירים, אך שיטה זו כאמור רק מעדנת את המראה ואיננה יכולה להעלים לגמרי את האביזר כלפי חוץ, כמו כן בזמן אוכל הגשר מתלכלך ושאריות מזון שנתקעות בו יכולים להוות בעיה אסתטית במידה ולא הבחנתם בהם לאחר ארוחה או נשנוש חטיף. למיד נוסף על שיטה זו היכנסו לעמוד גשר שקוף!
  • יישור שיניים באמצעות פלטת אינויזליין- שיטה זו עושה שימוש בסדרת פלטות שקופות אשר נטמעות בתוך הפה ואינם בולטות כלפי חוץ, הן למעשה מוסתרות טוב יותר מגשר השיניים השקוף אך החיסרון שלהן הוא בכך שהן ניתנות להסרה ולפעמים לאחר אוכל, צחצוח שיניים או כל פעולה אחרת שגרמה לכם להסיר את הפלטה קיים סיכוי כי תשכחו להחזיר את הפלטה לשיניים ובכך תפגעו משמעותית ברצף הטיפול. למידע נוסף אודות שיטה זו היכנסו לעמוד יישור שיניים אינויזליין!

אז למה בדיוק לבחור ביישור השיניים הפנימי? בגלל שהוא מוסתר טוב יותר משאר השיטות, בגלל שאין ביכולתכם להסיר אותו ובכך לאבד את רצף הטיפול והלחץ החשוב על השיניים, בגלל שגם אם הוא יתלכלך משאריות אוכל זה יהיה בפנים הפה ולא יראה כלפי חוץ.

האם שיטה זו מתאימה לכל אחד?

אז לצערם של רבים הליך יישור שיניים זה איננו מתאים לכל אחד ואחת ויש לבדוק את תאימותכם לשיטה זו אצל רופא השיניים שלכם שיבחן את מבנה הפה והשיניים ועל פי זה ידע להחליט.

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול יישור שיניים פנימי
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול יישור שיניים פנימי
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט