חפש באתר
למה ליישר שיניים לילדים כמה שיותר מוקדם
 

למה ליישר שיניים לילדים כמה שיותר מוקדם

יישור שיניים לילדים הוא טיפול אשר יוצר דילמה קשה עבור כל הורה, בראשם של רבים עוברות המחשבות כיצד הילד יתמודד עם מראה הברזלים בשיניים וכיצד יגיבו לכך חבריו לכתה, הפחד מחרם ומלעג של החברים כלפי הילד לפעמים משתק הורים רבים וגורם להם לא לחשוב בצורה שקולה, נכון חרם על הילד עלול לגרום להשלכות אשר יפגעו בביטחון האישי שלו לטווח הארוך ואף למקרים מחרידים של דיכאון ומצבים נפשיים לא טובים אך אם תשקלו את הדברים תראו כי יישור השיניים בזמן הילדות מכיל לא מעט יתרונות על פני טיפול כזה בגיל מאוחר יותר.

מהם היתרונות בטיפול מוקדם של יישור השיניים?

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

  • קל יותר לשנות את מבנה הלסת והשיניים- ובכן היתרון הגדול ביותר של יישור שיניים בגיל מוקדם ככל הניתן הוא כמובן ניצול המצב של שינוי העצמות בגוף הילד, כלומר הגוף עדיין גודל ומתפתח ובעקבות כך הלסת רכה יותר ושינוי של העצמות ומיקום השיניים יתבצע בקלות, במהירות ובהצלחה גדולה יותר מזה בגיל מבוגר בו הלסת כבר סיימה את הליך הגדילה וההתעצבות שלה.
  • הילד עוד לפני הליך ההתבגרות בו קיימת חשיבות גדולה יותר למראה החיצוני- אחד הלבטים הקשים ביותר כאמור הוא הפחד מתגובותיהם של החברים לכיתה, מחרמים חברתיים ולעג קשה שעלול לגרום למצב נפשי ירוד וביטחון עצמי לקוי בחסר, אך אם תחשבו על בקור רוח יישור השיניים המוקדם יחסית יחסוך מילדיכם את הלעג והסלידה מהם בגיל מבוגר יותר בו למראה החיצוני יש חשיבות גבוה יותר להשתלבות בחברה ולביטחון העצמי שלהם ולכן עדיף לסיים זאת מהר ככל הניתן בכדי שבגיל בו ילדיכם יאלצו להציג מראה אסתטי יותר בכדי להתברג בחברה ובכדי ליצור חברויות ראשונות עם המין השני הברזלים לא יפריעו להם בכך.

איך בכל זאת ניתן לעדן את מראה הברזלים האגרסיבי בשיניים?

ובכן קיימות מספר שיטות אותן נציג בפניכם מיד בכדי לעדן את המראה האגרסיבי של הברזלים בשיניים ואפילו להסתיר אותו לגמרי, אך חשוב מראש שתדעו כי שיטות אלו יקרות יותר מאשר יישור השיניים הרגי, ניתן לקרוא על כך בעמוד יישור שיניים מחירים.

  • יישור שיניים שקוף- שיטה זו מטרתה לעדן את מראה הברזלים בשיניים על ידי כך שבמקום סמכי הברזל האופייניים בגשר השיניים ימוקמו סמכים מפלסטיק שקוף או חרסינה לבנה ( כמו צבע השיניים) ובכך המראה החיצוני יהיה מתון יותר. למידע נוסף על שיטות אלו כנסו לעמוד גשר שקוף!
  • אינויזליין- פלטת שיניים זו היא אביזר ליישור שיניים מיוחד אשר מבצע את עבודתו בצורה פנימית וכמעט ואי אפשר להבחין כי הילד עובר הליך יישור שיניים. למידע נוסף על שיטה זו היכנסו לעמוד אינויזליין!
  • יישור שיניים פנימי- גשר שיניים רגיל לחלוטין רק עם יתרון אסתטי עצום על האביזר המקורי והוא בזכות כך שבניגוד לגשר השיניים הרגיל הוא ממוקם בחלקו הפנימי של הפה וכמעט ובלתי נראה כלפי חוץ. למידע נוסף אודות גשר שיניים זה היכנסו לעמוד גשר שיניים פנימי!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטקרטיבית ליישור שיניים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטקרטיבית ליישור שיניים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט