חפש באתר
יישור שיניים לילדים
 

יישור שיניים לילדים

יישור שיניים לילדים הוא הליך שכדאי להתחילו כמה שיותר מוקדם וזאת בכדי לתפוס את הזמן בו עוד עצמות הלסת גדלות ומתעצבות, כמו כן עדיף לבצע הליך זה בגיל צעיר יחסית עוד לפני שהילדים הופכים לנערים מתבגרים, תקופה בה האסתטיקה החיצונית של כל אחד ואחת מהם תהיה חשובה מאוד.

במאמר זה נביא בפניכם מידע רב אודות יישור שיניים לילדים כגון: מאיזה גיל ניתן לבצע יישור שיניים, מהם טיפולי השיניים הנפוצים והמקובלים לילדים ועוד…

יישור שיניים לילדים מאיזה גיל ניתן להתחיל?

ובכן הגיל המומלץ בו ניתן להתחיל ולבצע את הליך יישור השיניים הוא בין 7-8 כאשר שיני החלב מתחלפות, את תחילת הטיפול מן הסתם יקבע אך ורק אורתודנט מוסמך ומנוסה אשר יאבחן את פיו של הילד.

במידה ולאחר הבדיקה האורתודנט המליץ על תהליך יישור שיניים, מומלץ להתחיל כמה שיותר מוקדם וזאת בכדי לתפוס את הזמן בו עצמות הלסת עוד גדלות ומתעצבות ובכך לעשות את הטיפול קל ופשוט יותר.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

סוגי יישור שיניים לילדים

ישנם מספר סוגי טיפולים אשר יכולים להתאים ליישור שיניים עבור ילדים ואותם נסקור בפניכם מיד:

  • פלטה נשלפת לשיניים- בשיטה זו יישור השיניים לילדים יתבצע באמצעות פלטה נשלפת אשר לוחצת על השיניים ובכך מזיזה אותם אל עבר המיקום הרצוי, את הלחץ מגבירים על ידי החלפת פלטות אחת לכמה שבועות בביקור אצל האורתודנט עד להשגת התוצאה הסופית. הפלטה ניתנת להסרה בזמן האוכל וצחצוח השיניים ובכך מונעת משאריות מזון להיתקע בין הברזלים ומאפשרת גם את שטיפתו של המכשיר. אך שיטה זו בעיתית קצת בטיפול עם ילדים וזאת מכיוון כי רבים מהילדים המטופלים מביעים התנגדות להשים את המכשיר בפה ובעקבות שליפתו המהירה יכולים להסיר אותו מתי שהם רוצים, כמו כן ילדים רבים גם נוטים לאבד את המכשיר לאחר שהורידו אותו בזמן האוכל ושכחו להחזירו לפה. למידע נוסף ומפורט יותר על פלטה לשיניים אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד פלטה לשיניים.
  • גשר סמכים- גשר סמכים הוא הטיפול הנפוץ והיעיל ביותר ליישור שיניים, בטיפול זה מחוברים סמכים אל השיניים ובניהם עובר חוט תיל מתוח אשר יוצר לחץ על השיניים ובכך מזיז אותם למיקום הרצוי כדי שיהיו ישרות ויפות, את הלחץ מגביר אחת לכמה שבועות האורתודנט בעת ביקור במרפאתו ואחרי בדיקה קפדנית כי אכן הגיע הזמן להגביר את הלחץ. מכשיר זה הוא אמנם הטוב ביותר שקיים לביצוע יישור השיניים אך גם נחשב למכוער ביותר מבין השיטות כאשר סמכי הברזל וחוט התיל בולטים כלפי חוץ ומהווים פגם אסתטי. קיימים סוגים של סמכים שקופים או לבנים אשר נטמעים על פני השיניים אך את התיל שחוצץ אותם עדיין יראו. טיפול זה הוא אפקטיבי יותר לילדים מכיוון שהם אינם יכולים להסיר אותו בכוחות עצמם ולכן הלחץ על השיניים לא יפסק. למידע רחב ומפורט יותר על טיפול יישור שיניים זה היכנסו לעמוד יישור שיניים עם גשר מתכת וקראו!
  • גשר פנימי- שיטה זו היא בעצם זהה לזו הקודמת רק שבמקום למקם את הסמכים בצד החיצוני של השיניים, הם ימוקמו בחלקם הפנימי ובכך למעשה לא ייווצר פגם אסתטי, אך שיטה זו לא מתאימה לכל אחד ורק לאחר בדיקת האורתודנט תוכלו לדעת אם גם ילדיכם יכולים להתאים לה. למידע נוסף ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד יישור שיניים פנימי!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משלמת ליישור שיניים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת ליישור שיניים!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט