חפש באתר
יישור שיניים בלתי נראה
 

יישור שיניים בלתי נראה

טיפול יישור שיניים הוא הליך אסתטי אשר תורם רבות לאסתטיקה של הפה על ידי שינוי מיקומם של שיניים עקומות למראה יישר ואחיד, את הליך זה מבצעים בדרך כלל בעזרת גשר לשיניים אשר יוצר לחץ לאורך זמן ובכך מזיז אותם לאט לאט למיקומם החדש בפה.

אך הגשר בשיניים הנפוץ והפופולארי ביותר הוא פגם אסתטי כשלעצמו וזאת מכיוון כי הוא עשוי ממתכת ומודבק על צדם החיצוני של השיניים כך שבכל פעם שהפה פעור בעקבות חיוך, פיהוק, דיבור או אכילה הברזלים נחשפים כלפי חוץ.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות יישור שיניים בלתי נראה כגון: מהן השיטות ליישור שיניים שכזה, מי הוא קהל היעד ועוד מידע שווה ערך…

שיטות של יישור שיניים בלתי נראה

  •  גשר פנימי- גשר השיניים הרגיל הוא האביזר הנפוץ והפופולארי ביותר ליישור שיניים וזאת מכיוון כי תוצאותיו הן המהירות והטובות ביותר שקיימות בתחום, בעקבות כך הומצאה שיטת הגשר הפנימי שהיא למעשה אותה שיטה רק שבמקום להדביק את סמכי הברזל בצדם החיצוני של השיניים מדביקים אותם רופאי השיניים בצדם הפנימי ובכך מונעים את המראה המכוער של הברזלים. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד יישור שיניים פנימי ולהמשיך לקרוא!
  •  גשר שקוף- יישור שיניים שקוף זה למעשה עושה שימוש בגשר שיניים רגיל אשר לו סמכים שקופים העשויים מפלסטיק או בצבע לבן (מחרסינה) שמשתלב עם צבעם של השיניים ובכך מעדן מעט את מראה הברזל, למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו אנו מזמינים אתכם להיכנס עכשיו לעמוד גשר שקוף!
  •  אינויזלייןשיטה זו עושה שימוש בפלטת שיניים שקופה אשר בקושי ותראה כלפי חוץ, השיטה מתבססת על החלפת אותה פלטה שקופה אחת לתקופה כאשר בכל פעם הלחץ שיוצרת הפלטה על השיניים מתגבר בהתאם להתקדמות הטיפול. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו כנסו עכשיו לעמוד אינויזליין וקרא!

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מיהו קהל היעד של טיפול זה?

ובכן לרוב קהל היעד שירצה בטיפול יישור שיניים בלתי נראה יהיו אנשים מבוגרים אשר רוצים לבצע יישור שיניים אך לא רוצים שהטיפול יהיה בולט לעין, לגבי ההתאמה של כל אדם ואדם לאחד מטיפולים אלו יהיה שונה בהתאם לנתוניו ולדרישות המוקדמות שקיימות לכל טיפול.

לפגישת ייעוץ עם המומחים שלנו ליישור שיניים או בכדי לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית על כל אחד מהטיפולים, מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם במהרה עם המידע המבוקש!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת ליישור שיניים בלתי נראה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת ליישור שיניים בלתי נראה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט