חפש באתר
יישור שיניים עם גשר ממתכת
 

יישור שיניים עם גשר ממתכת

יישור שיניים הוא טיפול אסתטי שהפך לפופולארי במיוחד במהלך ה-30 שנים האחרונות כאשר לילדים, נערים ומבוגרים ניתנת ההזדמנות לתקן ולשפר את האסתטיקה החיצונית של הפה שלהם באמצעות טיפול זה.

כמו בכל טיפול פופולארי בשנים האחרונות צצו אין ספור שיטות חדשות ופיתוחים שרק משדרגים ועושים את הטיפול ליעיל וטוב יותר, כאשר רוב השיטות מתרכזות בשיפור האסתטיקה החיצונית בזמן הטיפול (כלומר להעלים את הסימנים של האביזרים בהם משתמשים בכדי ליישר את השיניים).

אך על אף פיתוחים ושדרוגים אלו השיטה הפופולארית ביותר היא דווקא השיטה הישנה והפחות אסתטית בה רואים את טבעות הברזלים מודבקים על השיניים ועליה נרחיב במדריך זה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

יישור שיניים באמצעות “גשר” מתכת מהו?  

ובכן בשיטה זו עושים שימוש בטבעות ברזל המודבקות לשיניים וביניהם חוט ברזל דק (רבים טועים כאשר קורים לטבעות מתכת אלו גשר) באמצעותו יוכל האורתודנט לבצע מתיחה חדשה בכל פעם שהשיניים יתקבעו למתיחה האחרונה.

למעשה אחת לחודש תוזמנו למרפאתו של האורתודנט והוא יבדוק את התקדמותו של הטיפול ובכל פעם שיראה כי מבנה השיניים התקדם מספיק כדי ללחוץ עליהם שוב הוא יבצע מתיחה חדשה שתיצור לחץ על השיניים ותזיז אותם עוד קצת אל עבר התוצאה הרצויה.

יתרונותיו של טיפול זה- היתרון הכי גדול של טיפול זה הוא מחירו הנמוך יחסית לעומת השיטות האחרות בתחום יישור השיניים וטווח המחירים עומד על 6,000-10,500  ₪, כמו כן טיפול זה הוא אפקטיבי מאד בתוצאותיו הסופיות.

חסרונותיו של טיפול זה- ובכן קשה כאשר תעברו טיפול זה יהיה קשה ואף בלתי אפשרי להתעלם מהברזלים שיעטרו את שיניכם בכל פעם שתחייכו, תפהקו או פשוט תדברו ועבור אנשים שהאסתטיקה החיצונית שלהם בזמן הטיפול חשובה יותר מהמחיר מומלץ לנסות טיפולים כגון: יישור שיניים שקוף, יישור שיניים באמצעות תומכים פנימיים וכ”ו..

מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור יישור שיניים עם גשר מתכת
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור יישור שיניים עם גשר מתכת!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט