חפש באתר
יישור שיניים ללא גשר
 

יישור שיניים ללא גשר

גשר בשיניים הוא אחד האביזרים המוכרים והמזוהים ביותר עם הליך יישור שיניים, אך אביזר דנטלי זה עשוי ממתכת ומודבק בדרך כלל על צדם החיצוני של השיניים כך שהמראה של המתכות כובש את הפה ובכל פעם שתחייכו, תפהקו או פשוט תדברו הברזלים יחשפו לעיני כל, מלבד כך בזמן אכילה נתקעים בברזלים שאריות אוכל שגורמים גם הם למראה מלוכלך ולא אסתטי. בדיוק בגלל סיבות אלו אנשים רבים מחפשים אחר טיפול יישור שיניים ללא גשר שבזכותו יוכלו להימנע מהמראה האסתטי הלקוי.

בעמוד זה נסקור בפניכם טיפולי יישור שיניים ללא גשר שבזכותם תוכלו לבצע את ההליך בצורה טובה ואסתטית.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

שיטות של יישור שיניים ללא גשר

פלטה לשיניים- פלטה לשיניים היא אביזר ליישור השיניים אשר נשלף החוצה בכל רגע שתחפצו בו, היתרון של שליפת אביזר זה היא היכולת לאכול מבלי שיתקעו לך שאריות אוכל על הברזלים. אך גם באביזר זה קיים מראה מתכתי (פחות מהגשר בשיניים אמנם אך עדיין קיים) אשר חוצה את קדמת השיניים. למידע מפורט ורחב יותר על שיטה זו היכנסו עכשיו לעמוד פלטה לשיניים וקראו!

יישור שיניים פנימי- שיטה זו היא למעשה גשר שיניים רגיל אך בשונה מהגשר הרגיל אביזר זה מוסתר על ידי כך שהוא מודבק על צדם הפנימי של השיניים ובעקבות כך לא ניתן לראותו כלפי חוץ והפגם האסתטי שיוצר הגשר הרגיל בשיניים נעלם כלא היה. למידע מפורט ורחב יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד יישור שיניים פנימי!

אינויזלייןשיטה זו עושה שימוש בפלטות שיניים שקופות אשר לא ניתנות להבחנה כלפי חוץ, פלטות אלו מוחלפות אחת לתקופה על ידי האורתודנט כאשר בכל פעם הפלטה תהיה קטנה יותר והלחץ שהיא תפעיל על השיניים יהיה גדול יותר, למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד אינויזליין וקראו!

גשר שיניים שקוף- לאנשים אשר מחפשים טיפול יישור שיניים ללא גשר בעקבות מראהו המכוער של האביזר קיימים מספר פתרונות שונים אשר בהם בכל זאת עושים שימוש בגשר שיניים אך מראהו מעודן ואסתטי יותר בזכות כך שהסמכים שלו הם שקופים או בצבע השיניים. למידע נוסף ומפורט יותר כנסו לעמוד גשר שיניים שקוף!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת ליישור שיניים ללא גשר!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת ליישור שיניים ללא גשר!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט