חפש באתר
גשר בשיניים
 

גשר בשיניים

גשר בשיניים הוא האביזר המועיל ביותר שקיים כיום ליישור שיניים, באמצעות גשר השיניים מצליח האורתודנט להגיע לתוצאות טובות ומהירות יותר בזכות הידוק הלחץ על השיניים אחת לתקופה.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות גשר בשיניים כגון: מהו בכלל גשר זה וכיצד הוא פועל? מה יתרונותיו, חסרונותיו ועוד…

מהו בכלל גשר בשיניים וכיצד הוא פועל?

ובכן גשר בשיניים הינו אביזר מתכת אשר מורכב מסמכים (קוביות מתכת) רבות שכל אחת מהן מודבקת על שן וביניהם עובר חוט ברזל המחבר בין כולן, חוט הברזל נמתח בכדי ליצור לחץ על השיניים ובכך למשוך אותם אל עבר המיקום החדש שבו רוצים אותם.

אחת לתקופה תאלצו להגיע לפגישה אצל אורתודנט אשר יבחן את התקדמות מבנה השיניים ועל פי כך יחליט האם יש צורך בהידוק הלחץ או שיש להמתין עוד קצת לפני שמגבירים אותו. בכל תקופת הטיפול הגשר יהיה מולבש על שיניכם ללא כל יכולת להסירו (בשונה מאשר פלטה לשיניים אותה ניתן להסיר מתי שרוצים) והיחיד שיוכל לעשות כך הוא האורתודנט שלכם.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

יתרונותיו של הגשר

  • בעל אחוזי הצלחה הגבוהים ביותר והמהירים ביותר בתחום- מכיוון שגשר בשיניים הוא אביזר מקובע ובלתי ניתן להסרה (בשונה מאביזרי יישור שיניים אחרים) הלחץ שהוא יוצר על השיניים תמידי ובלתי נפסק ולכן התוצאות מגיעות מהר יותר ובצורה מוצלחת יותר.
  •  לא ניתן לאבד אותו- עצם היותו מקובע לא קיימת אפשרות שתסירו אותו בכדי לאכול או לשטוף את הפה ותשכחו אותו במקום כלשהו כמו שקורה לעיתים קרובות לאנשים המטופלים באמצעות פלטה לשיניים.

חסרונותיו של הגשר

  •  מתלכלך בשאריות אוכל- מכיוון וגשר זה בלתי ניתן להסרה בזמן האוכל הוא מרבה להתלכלך כאשר שאריות מזון נתפסות על הברזלים והגומיות ומצריכות אחר כך ניקוי פה יסודי ומדוקדק.
  •  מראה אסתטי לקוי- אמנם יישור שיניים עם גשר הוא ההליך הטוב והמוצלח ביותר שקיים אך עבור המטופלים מדובר בתקופה בה שיניהם הקדמיות יוסתרו במראה של ברזלים ובכך למעשה תיפגם אסתטיקת הפה.

גשר בשיניים עם נתונים אסתטיים יותר

בעקבות הדרישה של חלק גדול מהמטופלים למראה אסתטי יותר במהלך יישור השיניים באמצעות גשר, פותחו בשנים האחרונות מספר פתרונות אסתטיים אשר מעדנים מעט את המראה המתכתי של הגשר בשיניים. על פתרונות אלו ניתן לקרוא בעמוד גשר שקוף!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת ליישור שיניים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת ליישור שיניים!
קטגוריות משנה
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט