פתרונות אסתטיים מתקדמים לחלל הפה

עם ההתפתחות הטכנולוגית הניכרת בתחומים רבים קמים להם גם פתרונות אסתטיים מתקדמים לחלל הפה שלא היו בעבר: יישור שיניים בלתי נראה, השתלות ביום אחד, סיבי זכוכית ואף ציפוי חרסינה לשיניים. כל אלה מאפשרים לאוכלוסית רופאי השיניים להעניק תוצאות אסתטיות מרהיבות לצד פונקציונליות מירבית.

כיום, ישנם מספר רופאי שיניים ברחבי הארץ שאימצו טכנולוגיות מתקדמות והעלו אותן ארצה למען קהל המטופלים שלהם. בשורות הבאות נסקור חלק מהפתרונות הללו, תהנו.

יישור שיניים בלתי נראה

כולם רוצים חיוך מרהיב, חובק שיניים לבנות וישרות וחושבים שהדרך לשם ארוכה מאוד. על מנת ליצור חיוך שווה ומשובב לרוב יהיה צורך בטיפולים אורתודנטיים כגון יישור שיניים, שזהו בעצם תיקון של שיניים עקומות.

מהו יישור שיניים בלתי נראה? זוהי הפעולה המסורתית שבעבר הייתה מתבצעת באמצעות פלטה מסורתית ומתכתית המעטרת את חלל הפה והיום כבר אין צורך בכך.

יישור בלתי נראה מתייחס לטיפול מתקדם הנעשה באמצעות סד שקוף המוביל ליישור ותיקון שיניים עקומות, בולטות ומרווחות יתר על המידה.

אם להיות קצת יותר ספציפיים ולהיכנס לעובי חלל הפה אז ישנן היום מספר מרפאות רפואת שיניים אסתטיות המציעות את הטיפולים הללו אף ללא כאב. יישור שיניים בירושלים באחת מן המרפאות המתקדמות אף לקח את הנושא עוד יותר קדימה ומציע יישור שיניים ללא שום חוט, קוביה או אביזר מציק אחר, כך שכמעט לא תחושו באי נוחות או במגע זר בחלל הפה.

מרפאת השיניים בירושלים אף מציעה טיפולים אסתטיים תומכים לביצוע יישור השיניים לצד טיפולי הלבנה מתקדמים, טיפולי אסתטיקה לפנים ועוד.

מעבר לדוגמה הספציפית בעיר ירושלים, ישנן גם מרפאות שונות ברחבי הארץ המציעות שלל פתרונות קוסמטיים עם טכנולוגית תלת מימד ואף הדמיות המציגות את התוצר הסופי, עוד בתחילת הטיפול. כך תקבלו הצצה למראה העתידי שלכם, ואם שווה להיות סבלניים ולהמתים מספר טיפולים עד התוצאה המיוחלת.

המלצה חמה היא לבחור ברופא שיניים עם ניסיון רב בתחום האסתטי ובעל אוריינטציה לטיפולי שיקום הפה. כך תבטיחו שהאורתודנטיה מתבצעת לצד מחשבה עמוקה על הפונקציונליות למען שמירה על בריאות חלל הפה, ולא רק למראה חיוך מבריק, ישר ונעים יותר.

ציפויים לשיניים וטיפולי הלבנת שיניים

ישנם מספר רב של טיפולים להלבנת שיניים והענקת מראה אסתטי כגון הטיפולים הקבועים של ציפוי חרסינה והשתלות שיניים ואיתם ישנם גם טיפולים פשוטים יותר כגון הלבנת שיניים, הבהרה וסתימות לבנות.

טיפולים הצוברים תאוצה במיוחד בימים אלו הם טיפולי הציפויים לשיניים המתבצעים בעזרת ציפויי חרסינה המונחים על קדמת השן, ומעניקים מראה מבריק לאורך זמן רב.

הציפויים, בעלי האופי המזערי, כמעט ולא מורגשים על השן אך מעניקים מראה לבן ובוהק לאורך שנים רבות.

כפי שניתן להבין, אנו נמצאים בפתחה של תקופה טכנולוגית ניכרת המזמנת לנו פיתוחים משמעותיים רבים בתחום רפואת השיניים והאסתטיקה ולנו נותר רק לבחור בקפידה את רופא השיניים הטוב ביותר עבור חלל הפה שלנו, בתקווה שהוא צועד קדימה עם השינויים.

טיפולי אסתטיקה ניתוחים פלסטיים
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט