חפש באתר
פיגמנטציה בעור שאלות ותשובות
 

פיגמנטציה בעור שאלות ותשובות

שאלה: מהי בכלל פיגמנטציה ולמה היא מופיעה מלכתחילה על העור?

תשובה: ובכן פיגמנטציה היא תופעה בה יופיעו על עורכם כתמים שונים העלולים להיות במגוון צבעים, צורות וגדלים, הסיבות להופעתם של כתמים אלו יכולה להיות בעקבות חשיפה מוגברת לשמש או באופן תורשתי גנטי שעבר לכם מאחד מהוריכם, כתמי פיגמנטציה אלו יושבים בעומקים שונים בתוך שכבות העור כאשר טווח העומקים מחולק לשלושה דרגות שונות שהן: שטחי, בינוני ועמוק.

שאלה: האם ניתן להעלים כתמי פיגמנטציה אלו?

תשובה: כן, אם הסתייגות ומרכאות, מה הכוונה? רוב כתמי הפיגמנטציה השטחיים ניתנים להסרה מהעור אך אלו הבינוניים והעמוקים לעיתים קשים מאד להסרה וכל שהטיפול יוכל לעשות הוא להבהיר את כהותם, כלומר הכתם יהיה בהיר ומטושטש יותר למראה חיצוני מזה שהיה לפני הטיפול.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

שאלה: מהם הטיפולים המומלצים להעלמת כתמי פיגמנטציה מהגוף?

תשובה: ובכן קיימות מספר שיטות שונות של טיפול בפיגמנטציה והן:

  • פילינג כימי- בשיטה זו ימרח על עורכם משחה בעלת מרכיבים כימיים אשר גורמים לכוויה על העור ובכך מסירים את הכתם, לאחר מכן העור מתחדש באופן נקי וחלק יותר מהמצב הקודם לטיפול. למידע נוסף היכנסו לעמוד פילינג כימי!
  • פילינג לייזר- שיטה זו עושה שימוש בקרן הלייזר של המכשיר בכדי לצרוב את עור ולהעלים בכך את הכתם שנמצא עליו, לאחר מכן העור יתחדש בצורה נקייה וחלקה יותר מאשר היה קודם לטיפול, למידע נוסף היכנסו לעמוד פילינג לייזר!
  • פוטו רג’וביניישן- מכשיר זה שולח גלי אור חזקים אשר חודרים מבעד לאור, פוגעים בכתם הפיגמנטציה וגורמים לו להתפוגג, למידע נוסף היכנסו לעמוד פוטו רג’וביניישן!
  • חנקן נוזלי- חומר זה גורם לכוויות קור בכל פעם שהוא נוגע בעור ובכך למעשה מסיר את הכתמים השטחיים שיושבים עליו, לאחר מכן העור יתחדש בצורה נקייה וחלקה יותר מאשר קודם לטיפול. למידע נוסף היכנסו לעמוד טיפול בפיגמנטציה עם חנקן נוזלי!

שאלה: מהי השיטה הבטוחה והטובה ביותר מבין כל השיטות?

תשובה: ובכן פילינג הלייזר ומכשיר הפוטו רג’וביניישן ידועים מאד בזכות יכולותיהם לדייק ולחדור בדיוק לעומק הרצוי בו נמצא הכתם ללא כל חריגה וסטייה לא מכוונת, בעוד מתחריהם הפילינג הכימי והחנקן הנוזלי לא כאלו מדויקים.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול בפיגמנטציה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול בפיגמנטציה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט